Candy, Gummies & Gum

The Sweetest Trends Now.

From iconic Japanese fruit gummies made with real juice to the latest viral Korean hard candies. We’ve scouted the most addictive sweets from across Asia so you can find your next favorite treat. Pure joy in every wrapper—grab a handful and sweeten your day!

Skip to results list

Active filters:

62 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Morinaga Hi-Chew soft candy grape 55.2g

    Morinaga Hi-Chew soft candy grape 55.2g

    Morinaga Hi-Chew soft candy grape 55.2g

    €2,40
    Sale price  €2,40 Regular price 
    Unit price €43,48/kg
  • Morinaga Hi-Chew soft candy green apple 58.8g

    Morinaga Hi-Chew soft candy green apple 58.8g

    Morinaga Hi-Chew soft candy green apple 58.8g

    €2,40
    Sale price  €2,40 Regular price 
    Unit price €40,82/kg
  • Morinaga Hi-chew soft candy sour lemon 55.2g

    Morinaga Hi-chew soft candy sour lemon 55.2g

    Morinaga Hi-chew soft candy sour lemon 55.2g

    €2,40
    Sale price  €2,40 Regular price 
    Unit price €43,48/kg
  • Morinaga Hi-Chew soft candy strawberry 55.2g

    Morinaga Hi-Chew soft candy strawberry 55.2g

    Morinaga Hi-Chew soft candy strawberry 55.2g

    €2,40
    Sale price  €2,40 Regular price 
    Unit price €43,48/kg
  • Morinaga Hi-Chew soft candy tropical mix with fruit bit 12pcs 55.2g

    Morinaga Hi-Chew soft candy tropical mix with fruit bit 12pcs 55.2g

    Morinaga Hi-Chew soft candy tropical mix with fruit bit 12pcs 55.2g

    €2,40
    Sale price  €2,40 Regular price 
    Unit price €43,48/kg
  • Orion grape kernels jelly 67g

    Orion grape kernels jelly 67g

    Orion grape kernels jelly 67g

    €2,50
    Sale price  €2,50 Regular price 
    Unit price €37,31/kg
  • Orion lychee kernels jelly 67g

    Orion lychee kernels jelly 67g

    Orion lychee kernels jelly 67g

    €2,50
    Sale price  €2,50 Regular price 
    Unit price €37,31/kg
  • Orion plum kernels jelly 67g

    Orion plum kernels jelly 67g

    Orion plum kernels jelly 67g

    €2,50
    Sale price  €2,50 Regular price 
    Unit price €37,31/kg
  • Ribon Domyoji lemon candy challenge 60g

    Ribon Domyoji lemon candy challenge 60g

    Ribon Domyoji lemon candy challenge 60g

    €2,30
    Sale price  €2,30 Regular price 
    Unit price €38,33/kg
  • Ribon Domyoji umeko candy challenge 60g

    Ribon Domyoji umeko candy challenge 60g

    Ribon Domyoji umeko candy challenge 60g

    €2,30
    Sale price  €2,30 Regular price 
    Unit price €38,33/kg
  • Sakuma drops candy Demon Slayer 71g

    Sakuma drops candy Demon Slayer 71g

    Sakuma drops candy Demon Slayer 71g

    €3,50
    Sale price  €3,50 Regular price 
    Unit price €49,30/kg
  • Sakuma drops candy Hello Kitty 75g

    Sakuma drops candy Hello Kitty 75g

    Sakuma drops candy Hello Kitty 75g

    €3,50
    Sale price  €3,50 Regular price 
    Unit price €46,67/kg
  • Sakuma Seika chocolate milk candy 62g

    Sakuma Seika chocolate milk candy 62g

    Sakuma Seika chocolate milk candy 62g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €45,16/kg
  • Seoju Hello Kitty apple gummy 43g

    Seoju Hello Kitty apple gummy 43g

    Seoju Hello Kitty apple gummy 43g

    €1,50
    Sale price  €1,50 Regular price  €2,50
    Unit price €34,88/kg
  • Seoju peach yogurt gummy 50g

    Seoju peach yogurt gummy 50g

    Seoju peach yogurt gummy 50g

    €2,20
    Sale price  €2,20 Regular price 
    Unit price €44,00/kg
  • Seoju Sanrio Tang Tang jelly grape 40g

    Seoju Sanrio Tang Tang jelly grape 40g

    Seoju Sanrio Tang Tang jelly grape 40g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €70,00/kg
  • Seoju Sanrio Tang Tang jelly lychee 40g

    Seoju Sanrio Tang Tang jelly lychee 40g

    Seoju Sanrio Tang Tang jelly lychee 40g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €70,00/kg
  • Seoju Sanrio Tang Tang jelly peach 40g

    Seoju Sanrio Tang Tang jelly peach 40g

    Seoju Sanrio Tang Tang jelly peach 40g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €70,00/kg
  • Seoju Sanrio Tang Tang jelly shine muscat 40g

    Seoju Sanrio Tang Tang jelly shine muscat 40g

    Seoju Sanrio Tang Tang jelly shine muscat 40g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €70,00/kg
  • Seoju yogurt gummy 50g

    Seoju yogurt gummy 50g

    Seoju yogurt gummy 50g

    €2,20
    Sale price  €2,20 Regular price 
    Unit price €44,00/kg
  • Sugarolly big cotton candy 10g

    Sugarolly big cotton candy 10g

    Sugarolly big cotton candy 10g

    €1,80
    Sale price  €1,80 Regular price 
    Unit price €180,00/kg
  • Sugarolly cotton candy strawberry 10g

    Sugarolly cotton candy strawberry 10g

    Sugarolly cotton candy strawberry 10g

    €1,80
    Sale price  €1,80 Regular price 
    Unit price €180,00/kg
  • Want Want QQ gummy candy grape flavor 70g

    Want Want QQ gummy candy grape flavor 70g

    Want Want QQ gummy candy grape flavor 70g

    €1,40
    Sale price  €1,40 Regular price 
    Unit price €20,00/kg
  • Want Want QQ gummy candy lychee flavor 70g

    Want Want QQ gummy candy lychee flavor 70g

    Want Want QQ gummy candy lychee flavor 70g

    €1,40
    Sale price  €1,40 Regular price 
    Unit price €20,00/kg
  • Want Want QQ gummy candy peach flavor 70g

    Want Want QQ gummy candy peach flavor 70g

    Want Want QQ gummy candy peach flavor 70g

    €1,40
    Sale price  €1,40 Regular price 
    Unit price €20,00/kg
  • Want Want QQ gummy candy strawberry flavor 70g

    Want Want QQ gummy candy strawberry flavor 70g

    Want Want QQ gummy candy strawberry flavor 70g

    €1,40
    Sale price  €1,40 Regular price 
    Unit price €20,00/kg
  • Want Want Soft candy grape yogurt cat paw 45g

    Want Want Soft candy grape yogurt cat paw 45g

    Want Want Soft candy grape yogurt cat paw 45g

    €2,00
    Sale price  €2,00 Regular price 
    Unit price €44,44/kg
  • Want Want Soft candy orange yogurt cat paw 45g

    Want Want Soft candy orange yogurt cat paw 45g

    Want Want Soft candy orange yogurt cat paw 45g

    €2,00
    Sale price  €2,00 Regular price 
    Unit price €44,44/kg
  • Want Want Soft candy strawberry yogurt cat paw 45g

    Want Want Soft candy strawberry yogurt cat paw 45g

    Want Want Soft candy strawberry yogurt cat paw 45g

    €2,00
    Sale price  €2,00 Regular price 
    Unit price €44,44/kg
  • White Rabbit creamy candy 200g

    White Rabbit creamy candy 200g

    White Rabbit creamy candy 200g

    €4,90
    Sale price  €4,90 Regular price 
    Unit price €24,50/kg