Seaweed, Savory Snacks & Latiao

Crunchy, Savory, and Unstoppable.

Dive into a world of umami. Whether you're after the light, salty snap of roasted seaweed or the bold, chewy satisfaction of shredded squid and jerky, we’ve gathered the best savory bites from land and sea. Perfect for your next movie night.

Skip to results list

Active filters:

23 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Bento squid snack angry spicy 20g

    Bento squid snack angry spicy 20g

    Bento squid snack angry spicy 20g

    €1,60
    Sale price  €1,60 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Bento squid snack grilled squid & chili sauce 20g

    Bento squid snack grilled squid & chili sauce 20g

    Bento squid snack grilled squid & chili sauce 20g

    €1,60
    Sale price  €1,60 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Bento squid snack hot & spicy 20g

    Bento squid snack hot & spicy 20g

    Bento squid snack hot & spicy 20g

    €1,60
    Sale price  €1,60 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Bento squid snack namprik 20g

    Bento squid snack namprik 20g

    Bento squid snack namprik 20g

    €1,60
    Sale price  €1,60 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Bento squid snack seafood super spicy 20g

    Bento squid snack seafood super spicy 20g

    Bento squid snack seafood super spicy 20g

    €1,60
    Sale price  €1,60 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Bento squid snack sweet & spicy 20g

    Bento squid snack sweet & spicy 20g

    Bento squid snack sweet & spicy 20g

    €1,60
    Sale price  €1,60 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Bibigo seaweed snack BBQ 3x5g

    Bibigo seaweed snack BBQ 3x5g

    Bibigo seaweed snack BBQ 3x5g

    €3,80
    Sale price  €3,80 Regular price 
    Unit price €253,33/kg
  • Bibigo seaweed snack wasabi 3x5g

    Bibigo seaweed snack wasabi 3x5g

    Bibigo seaweed snack wasabi 3x5g

    €3,80
    Sale price  €3,80 Regular price 
    Unit price €253,33/kg
  • BT21 Bamboo Salt Flavor Seaweed Snack 2g

    BT21 Bamboo Salt Flavor Seaweed Snack 2g

    BT21 Bamboo Salt Flavor Seaweed Snack 2g

    €1,30
    Sale price  €1,30 Regular price 
    Unit price €650,00/kg
  • BT21 Kimchi Flavor Seaweed Snack 2g

    BT21 Kimchi Flavor Seaweed Snack 2g

    BT21 Kimchi Flavor Seaweed Snack 2g

    €1,30
    Sale price  €1,30 Regular price 
    Unit price €650,00/kg
  • BT21 Olive Oil Flavor Seaweed Snack 2g

    BT21 Olive Oil Flavor Seaweed Snack 2g

    BT21 Olive Oil Flavor Seaweed Snack 2g

    €1,30
    Sale price  €1,30 Regular price 
    Unit price €650,00/kg
  • BT21 Wasabi Flavor Seaweed Snack 2g

    BT21 Wasabi Flavor Seaweed Snack 2g

    BT21 Wasabi Flavor Seaweed Snack 2g

    €1,30
    Sale price  €1,30 Regular price 
    Unit price €650,00/kg
  • CJW Seaweed snack with olive oil 3x4.5g

    CJW Seaweed snack with olive oil 3x4.5g

    CJW Seaweed snack with olive oil 3x4.5g

    €3,95
    Sale price  €3,95 Regular price 
    Unit price €292,59/kg
  • Jinzai Fried Anchovy Snack Hot Spicy Flavor 110g

    Jinzai Fried Anchovy Snack Hot Spicy Flavor 110g

    Jinzai Fried Anchovy Snack Hot Spicy Flavor 110g

    €4,50
    Sale price  €4,50 Regular price 
    Unit price €40,91/kg
  • Jinzai Fried Anchovy Snack Sauce Flavor 110g

    Jinzai Fried Anchovy Snack Sauce Flavor 110g

    Jinzai Fried Anchovy Snack Sauce Flavor 110g

    €4,50
    Sale price  €4,50 Regular price 
    Unit price €77,59/kg
  • Kim&Kim seaweed flake kimchi flavor 35g

    Kim&Kim seaweed flake kimchi flavor 35g

    Kim&Kim seaweed flake kimchi flavor 35g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Sung Gyung seaweed flakes seasoned with olive oil 50g

    Sung Gyung seaweed flakes seasoned with olive oil 50g

    Sung Gyung seaweed flakes seasoned with olive oil 50g

    €3,80
    Sale price  €3,80 Regular price 
    Unit price €108,57/kg
  • Taro fish snack barbecue 52g

    Taro fish snack barbecue 52g

    Taro fish snack barbecue 52g

    €3,20
    Sale price  €3,20 Regular price 
    Unit price €61,54/kg
  • Taro fish snack spicy 52g

    Taro fish snack spicy 52g

    Taro fish snack spicy 52g

    €3,20
    Sale price  €3,20 Regular price 
    Unit price €61,54/kg
  • TKN Crispy seaweed snack hot & spicy flavor 32g

    TKN Crispy seaweed snack hot & spicy flavor 32g

    TKN Crispy seaweed snack hot & spicy flavor 32g

    €4,20
    Sale price  €4,20 Regular price 
    Unit price €131,25/kg
  • TKN Crispy seaweed snack original flavor 32g

    TKN Crispy seaweed snack original flavor 32g

    TKN Crispy seaweed snack original flavor 32g

    €4,20
    Sale price  €4,20 Regular price 
    Unit price €131,25/kg
  • TKN Tempura seaweed snack spicy flavour 40g

    TKN Tempura seaweed snack spicy flavour 40g

    TKN Tempura seaweed snack spicy flavour 40g

    €3,90
    Sale price  €3,90 Regular price 
    Unit price €97,50/kg
  • Wei Long Latiao soybean snack hot and spicy 106g

    Wei Long Latiao soybean snack hot and spicy 106g

    Wei Long Latiao soybean snack hot and spicy 106g

    €1,90
    Sale price  €1,90 Regular price 
    Unit price €17,92/kg