Cookies, Wafers & Chocolate

Taste the Viral Sweets of Tokyo & Seoul.

Satisfy your sweet tooth with the best of Japan and Korea. Our buyers have hand-picked the finest buttery biscuits and crunchy wafers from Asia’s top confectioneries. From classic Pocky sticks to artisanal Hokkaido cookies, explore a world of sweetness delivered fresh to your door.

Skip to results list

Active filters:

39 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Bandai Minecraft sticker wafer 10.6g

    Bandai Minecraft sticker wafer 10.6g

    Bandai Minecraft sticker wafer 10.6g

    €3,00
    Sale price  €3,00 Regular price  €4,20
  • Bourbon Every Burger hamburger chocolate cookies 66g

    Bourbon Every Burger hamburger chocolate cookies 66g

    Bourbon Every Burger hamburger chocolate cookies 66g

    €3,20
    Sale price  €3,20 Regular price 
    Unit price €48,48/kg
  • BT21 ChocoBig Almond Biscuit Sticks 54g

    BT21 ChocoBig Almond Biscuit Sticks 54g

    BT21 ChocoBig Almond Biscuit Sticks 54g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €51,85/kg
  • BT21 ChocoBig Crunky Biscuit Sticks 54g

    BT21 ChocoBig Crunky Biscuit Sticks 54g

    BT21 ChocoBig Crunky Biscuit Sticks 54g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €51,85/kg
  • BT21 ChocoBig Popping Candy Biscuit Sticks 54g

    BT21 ChocoBig Popping Candy Biscuit Sticks 54g

    BT21 ChocoBig Popping Candy Biscuit Sticks 54g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €51,85/kg
  • BT21 ChocoBig Strawberry Biscuit Sticks 57g

    BT21 ChocoBig Strawberry Biscuit Sticks 57g

    BT21 ChocoBig Strawberry Biscuit Sticks 57g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €49,12/kg
  • BT21 ChocoBig White Crunky Biscuit Sticks 57g

    BT21 ChocoBig White Crunky Biscuit Sticks 57g

    BT21 ChocoBig White Crunky Biscuit Sticks 57g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €49,12/kg
  • BT21 Traditional Honey Yakgwa Cookie 55g

    BT21 Traditional Honey Yakgwa Cookie 55g

    BT21 Traditional Honey Yakgwa Cookie 55g

    €2,20
    Sale price  €2,20 Regular price 
    Unit price €40,00/kg
  • CW mochi chocolate cookies 5x18g

    CW mochi chocolate cookies 5x18g

    CW mochi chocolate cookies 5x18g

    €3,20
    Sale price  €3,20 Regular price 
    Unit price €35,56/kg
  • Furuta Uji matcha cookies 52g

    Furuta Uji matcha cookies 52g

    Furuta Uji matcha cookies 52g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €53,85/kg
  • Glico Pocky cookies blueberry 41g

    Glico Pocky cookies blueberry 41g

    Glico Pocky cookies blueberry 41g

    €2,60
    Sale price  €2,60 Regular price  €2,80
    Unit price €63,41/kg
  • Glico Pocky cookies choco 46g

    Glico Pocky cookies choco 46g

    Glico Pocky cookies choco 46g

    €2,60
    Sale price  €2,60 Regular price  €2,80
    Unit price €56,52/kg
  • Glico Pocky cookies choco mint 60g

    Glico Pocky cookies choco mint 60g

    Glico Pocky cookies choco mint 60g

    €4,00
    Sale price  €4,00 Regular price 
    Unit price €66,67/kg
  • Glico Pocky cookies double rich matcha 52.8g

    Glico Pocky cookies double rich matcha 52.8g

    Glico Pocky cookies double rich matcha 52.8g

    €4,00
    Sale price  €4,00 Regular price 
    Unit price €75,76/kg
  • Glico Pocky cookies sakura matcha 8 bags 101.6g

    Glico Pocky cookies sakura matcha 8 bags 101.6g

    Glico Pocky cookies sakura matcha 8 bags 101.6g

    €11,50
    Sale price  €11,50 Regular price 
    Unit price €113,19/kg
  • Glico Pocky cookies strawberry 41g

    Glico Pocky cookies strawberry 41g

    Glico Pocky cookies strawberry 41g

    €2,80
    Sale price  €2,80 Regular price 
    Unit price €68,29/kg
  • Glico Pocky cookies strawberry 8 bags 93.6g

    Glico Pocky cookies strawberry 8 bags 93.6g

    Glico Pocky cookies strawberry 8 bags 93.6g

    €7,60
    Sale price  €7,60 Regular price 
    Unit price €81,20/kg
  • Hokuriku Doraemon cookie chocolate flavor 50g

    Hokuriku Doraemon cookie chocolate flavor 50g

    Hokuriku Doraemon cookie chocolate flavor 50g

    €2,50
    Sale price  €2,50 Regular price 
    Unit price €50,00/kg
  • Hokuriku Doraemon cookie milk flavor 50g

    Hokuriku Doraemon cookie milk flavor 50g

    Hokuriku Doraemon cookie milk flavor 50g

    €2,50
    Sale price  €2,50 Regular price 
    Unit price €50,00/kg
  • KitKat Mini Banana 9pcs 104.4g

    KitKat Mini Banana 9pcs 104.4g

    KitKat Mini Banana 9pcs 104.4g

    €6,50
    Sale price  €6,50 Regular price 
    Unit price €62,26/kg
  • KitKat Mini Itoen Matcha Latte 9pcs 104.4g

    KitKat Mini Itoen Matcha Latte 9pcs 104.4g

    KitKat Mini Itoen Matcha Latte 9pcs 104.4g

    €6,90
    Sale price  €6,90 Regular price 
    Unit price €66,09/kg
  • KitKat Mini Rich Matcha 10pcs 113g

    KitKat Mini Rich Matcha 10pcs 113g

    KitKat Mini Rich Matcha 10pcs 113g

    €6,50
    Sale price  €6,50 Regular price 
    Unit price €57,52/kg
  • KitKat Mini Strawberry 10pcs 113g

    KitKat Mini Strawberry 10pcs 113g

    KitKat Mini Strawberry 10pcs 113g

    €6,50
    Sale price  €6,50 Regular price 
    Unit price €52,29/kg
  • KitKat Mini Strawberry Shortcake 9pcs 104.4g

    KitKat Mini Strawberry Shortcake 9pcs 104.4g

    KitKat Mini Strawberry Shortcake 9pcs 104.4g

    €6,90
    Sale price  €6,90 Regular price 
    Unit price €66,09/kg
  • Lotte chocolate kkancho 54g

    Lotte chocolate kkancho 54g

    Lotte chocolate kkancho 54g

    €2,60
    Sale price  €2,60 Regular price 
    Unit price €48,15/kg
  • Lotte Koala's March biscuit strawberry flavor 37g

    Lotte Koala's March biscuit strawberry flavor 37g

    Lotte Koala's March biscuit strawberry flavor 37g

    €2,90
    Sale price  €2,90 Regular price 
    Unit price €78,38/kg
  • Lotte Pepero biscuit chocolate original 47g

    Lotte Pepero biscuit chocolate original 47g

    Lotte Pepero biscuit chocolate original 47g

    €1,80
    Sale price  €1,80 Regular price 
    Unit price €38,30/kg
  • Lotte Pepero biscuit crunky 39g

    Lotte Pepero biscuit crunky 39g

    Lotte Pepero biscuit crunky 39g

    €1,80
    Sale price  €1,80 Regular price 
    Unit price €46,15/kg
  • Meiji Uproll milk & strawberry chocolate 35g

    Meiji Uproll milk & strawberry chocolate 35g

    Meiji Uproll milk & strawberry chocolate 35g

    €2,20
    Sale price  €2,20 Regular price 
    Unit price €62,86/kg
  • Meito fish shaped air in chocolate 16.5g

    Meito fish shaped air in chocolate 16.5g

    Meito fish shaped air in chocolate 16.5g

    €2,00
    Sale price  €2,00 Regular price 
    Unit price €121,21/kg
  • Meito Fish Shaped Air In Chocolate Pudding Flavor 16.5g

    Meito Fish Shaped Air In Chocolate Pudding Flavor 16.5g

    Meito Fish Shaped Air In Chocolate Pudding Flavor 16.5g

    €2,00
    Sale price  €2,00 Regular price 
  • Meito fish shaped air in chocolate strawberry 16.5g

    Meito fish shaped air in chocolate strawberry 16.5g

    Meito fish shaped air in chocolate strawberry 16.5g

    €2,00
    Sale price  €2,00 Regular price 
    Unit price €121,21/kg