Cookies, Wafers & Chocolate

Taste the Viral Sweets of Tokyo & Seoul.

Satisfy your sweet tooth with the best of Japan and Korea. Our buyers have hand-picked the finest buttery biscuits and crunchy wafers from Asia’s top confectioneries. From classic Pocky sticks to artisanal Hokkaido cookies, explore a world of sweetness delivered fresh to your door.

Skip to results list

Active filters:

39 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Miskets cornet milk chocolate Dubai style 50g

    Miskets cornet milk chocolate Dubai style 50g

    Miskets cornet milk chocolate Dubai style 50g

    €4,00
    Sale price  €4,00 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Miskets cornet white choco strawberry 50g

    Miskets cornet white choco strawberry 50g

    Miskets cornet white choco strawberry 50g

    €4,00
    Sale price  €4,00 Regular price 
    Unit price €80,00/kg
  • Miskets milk chocolate coated jelly bear 120g

    Miskets milk chocolate coated jelly bear 120g

    Miskets milk chocolate coated jelly bear 120g

    €4,80
    Sale price  €4,80 Regular price 
    Unit price €60,00/kg
  • Miskets white choco/matcha coated strawberry 80g

    Miskets white choco/matcha coated strawberry 80g

    Miskets white choco/matcha coated strawberry 80g

    €5,20
    Sale price  €5,20 Regular price 
    Unit price €65,00/kg
  • Sweet Monster Korean honey cookies (yakgwa) 110g

    Sweet Monster Korean honey cookies (yakgwa) 110g

    Sweet Monster Korean honey cookies (yakgwa) 110g

    €3,50
    Sale price  €3,50 Regular price 
    Unit price €31,82/kg
  • Unico My Lava Bites cookies double choco 200g

    Unico My Lava Bites cookies double choco 200g

    Unico My Lava Bites cookies double choco 200g

    €4,95
    Sale price  €4,95 Regular price 
    Unit price €24,75/kg
  • Unico My Lava Bites cookies matcha strawberry 150g

    Unico My Lava Bites cookies matcha strawberry 150g

    Unico My Lava Bites cookies matcha strawberry 150g

    €4,95
    Sale price  €4,95 Regular price 
    Unit price €33,00/kg