Kauneus / Ihonhoito

Hehkusi, helposti.

Nosta päivittäinen itsehoitorutiinisi uudelle tasolle kuratoiduilla ihonhoidon perustuotteilla. Kosteuttavista kasvonaamioista ravitseviin huulivoiteisiin ja käsivoiteisiin. Hellävaraisia koostumuksia kaikille ihotyypeille.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

8 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Measty Sanrio Kuromi Hand Cream 30ml

    Measty Sanrio Kuromi Hand Cream 30ml

    Measty Sanrio Kuromi Hand Cream 30ml

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €160,00/l
  • Measty Sanrio lip balm Cinnamoroll peach scent 8g

    Measty Sanrio lip balm Cinnamoroll peach scent 8g

    Measty Sanrio lip balm Cinnamoroll peach scent 8g

    €15,90
    Alennushinta  €15,90 Normaalihinta 
  • Measty Sanrio lip balm Hello Kitty apple scent 8g

    Measty Sanrio lip balm Hello Kitty apple scent 8g

    Measty Sanrio lip balm Hello Kitty apple scent 8g

    €15,90
    Alennushinta  €15,90 Normaalihinta 
  • Measty Sanrio lip balm Kuromi blueberry scent 8g

    Measty Sanrio lip balm Kuromi blueberry scent 8g

    Measty Sanrio lip balm Kuromi blueberry scent 8g

    €15,90
    Alennushinta  €15,90 Normaalihinta 
  • Measty Sanrio lip balm My melody cherry scent 8g

    Measty Sanrio lip balm My melody cherry scent 8g

    Measty Sanrio lip balm My melody cherry scent 8g

    €15,90
    Alennushinta  €15,90 Normaalihinta 
  • Measty Sanrio My Melody Hand Cream 30ml

    Measty Sanrio My Melody Hand Cream 30ml

    Measty Sanrio My Melody Hand Cream 30ml

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €160,00/l
  • Measty Sanrio Pochacco Hand Cream 30ml

    Measty Sanrio Pochacco Hand Cream 30ml

    Measty Sanrio Pochacco Hand Cream 30ml

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €160,00/l
  • Measty Sanrio Pompompurin Hand Cream 30ml

    Measty Sanrio Pompompurin Hand Cream 30ml

    Measty Sanrio Pompompurin Hand Cream 30ml

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €160,00/l