Hyytelöt / Vanukkaat

Purista, hörppää ja hymyile.

Tutustu aasialaisten viilennettyjen herkkujen raikkaaseen maailmaan. Olemme koonneet koukuttavimmat japanilaiset konjac-hyytelöt, jotka pursuavat aitoa hedelmämehua ja kevyempää iloa, sekä silkkiset, suussa sulavat vanukkaat. Etsitpä kevyttä hedelmäistä välipalaa tai täyteläistä kermaista jälkiruokaa, löydät täydellisen hyllyvän herkkusi täältä. Raikastuminen ei ole koskaan ollut näin hauskaa.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

15 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Ace Bakery konjac-hyytelö-cafelatte 230 g

    Ace Bakery konjac-hyytelö-cafelatte 230 g

    Ace Bakery konjac-hyytelö-cafelatte 230 g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta  €4,20
    Yksikköhinta €10,87/kg
  • Ace Bakery konjac-hyytelö mansikkalatte 230 g

    Ace Bakery konjac-hyytelö mansikkalatte 230 g

    Ace Bakery konjac-hyytelö mansikkalatte 230 g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta  €4,20
    Yksikköhinta €10,87/kg
  • Cocon litsivanukas 6 kuppia 480g

    Cocon litsivanukas 6 kuppia 480g

    Cocon litsivanukas 6 kuppia 480g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,75/kg
  • Cocon mango vanukas 6 kuppia 480g

    Cocon mango vanukas 6 kuppia 480g

    Cocon mango vanukas 6 kuppia 480g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,75/kg
  • Cocon nata de coco pudding mix 480g

    Cocon nata de coco pudding mix 480g

    Cocon nata de coco pudding mix 480g

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,38/kg
  • Cocon mansikkavanukas 6 kuppia 480g

    Cocon mansikkavanukas 6 kuppia 480g

    Cocon mansikkavanukas 6 kuppia 480g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,75/kg
  • GS Punyangi pudding jelly grape 90g

    GS Punyangi pudding jelly grape 90g

    GS Punyangi pudding jelly grape 90g

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €33,33/kg
  • GS Punyangi pudding jelly peach 90g

    GS Punyangi pudding jelly peach 90g

    GS Punyangi pudding jelly peach 90g

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €33,33/kg
  • Jelly B Konjac Jelly Blueberry 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Blueberry 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Blueberry 150ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,67/l
  • Jelly B Konjac Jelly Lychee 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Lychee 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Lychee 150ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,67/l
  • Jelly B Konjac Jelly Mango 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Mango 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Mango 150ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,67/l
  • Jelly B Konjac Jelly Peach 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Peach 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Peach 150ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,67/l
  • Jelly B Konjac Jelly Watermelon 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Watermelon 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Watermelon 150ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,67/l
  • Jelly B Konjac Jelly Yogurt 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Yogurt 150ml

    Jelly B Konjac Jelly Yogurt 150ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,67/l
  • Ribon 100% fruit juice stick jelly 15pcs 225g

    Ribon 100% fruit juice stick jelly 15pcs 225g

    Ribon 100% fruit juice stick jelly 15pcs 225g

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,00/kg