Pähkinät / Siemenet / Hedelmä- ja kasvisherkut

Luonnon rapeus uudella tavalla.

Löydä Aasian suosikit kevyempään naposteluun. Rohkeasti maustetuista pähkinöistä ja siemenistä rapeisiin, värikkäisiin vihannessipseihin ja kuivattuihin hedelmiin. Täydellisen tasapainoisia, luonnollisen herkullisia ja tehty tyydyttävään, terveellisempään rouskutukseen.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

17 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • BT21 Baked Corn Almond – paahdettu maissi ja mantelit 30g

    BT21 Baked Corn Almond – paahdettu maissi ja mantelit 30g

    BT21 Baked Corn Almond – paahdettu maissi ja mantelit 30g

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €66,67/kg
  • BT21 Honey Butter Almond & Peanut – mantelit ja maapähkinät 30g

    BT21 Honey Butter Almond & Peanut – mantelit ja maapähkinät 30g

    BT21 Honey Butter Almond & Peanut – mantelit ja maapähkinät 30g

    €2,40
    Alennushinta  €2,40 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €80,00/kg
  • BT21 Wasabi Almond – rapeat wasabimantelit 30g

    BT21 Wasabi Almond – rapeat wasabimantelit 30g

    BT21 Wasabi Almond – rapeat wasabimantelit 30g

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €66,67/kg
  • Chacha roasted sunflower seeds caramel 160g

    Chacha roasted sunflower seeds caramel 160g

    Chacha roasted sunflower seeds caramel 160g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,00/kg
  • Chacha roasted sunflower seeds coconut 160g

    Chacha roasted sunflower seeds coconut 160g

    Chacha roasted sunflower seeds coconut 160g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,00/kg
  • Chacha roasted sunflower seeds coconut 228g

    Chacha roasted sunflower seeds coconut 228g

    Chacha roasted sunflower seeds coconut 228g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,79/kg
  • Chacha roasted sunflower seeds original 228g

    Chacha roasted sunflower seeds original 228g

    Chacha roasted sunflower seeds original 228g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,79/kg
  • Chacha roasted sunflower seeds pecan 160g

    Chacha roasted sunflower seeds pecan 160g

    Chacha roasted sunflower seeds pecan 160g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,00/kg
  • Chacha roasted sunflower seeds salted 108g

    Chacha roasted sunflower seeds salted 108g

    Chacha roasted sunflower seeds salted 108g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €25,93/kg
  • Chacha roasted sunflower seeds salted 130g

    Chacha roasted sunflower seeds salted 130g

    Chacha roasted sunflower seeds salted 130g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €19,23/kg
  • Chacha roasted sunflower seeds spiced 228g

    Chacha roasted sunflower seeds spiced 228g

    Chacha roasted sunflower seeds spiced 228g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,79/kg
  • Glico Cratz Almond chicken wasabi soy sauce flavor 42g

    Glico Cratz Almond chicken wasabi soy sauce flavor 42g

    Glico Cratz Almond chicken wasabi soy sauce flavor 42g

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta  €3,50
    Yksikköhinta €47,62/kg
  • Hey-Hah durian chips salted 50g

    Hey-Hah durian chips salted 50g

    Hey-Hah durian chips salted 50g

    €7,90
    Alennushinta  €7,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €158,00/kg
  • Hey-Hah jackfruit chips 30g

    Hey-Hah jackfruit chips 30g

    Hey-Hah jackfruit chips 30g

    €4,30
    Alennushinta  €4,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €143,33/kg
  • Koh-Kae coated peanuts Thai mix spicy 110g

    Koh-Kae coated peanuts Thai mix spicy 110g

    Koh-Kae coated peanuts Thai mix spicy 110g

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €40,91/kg
  • LJK peanuts roasted in tea 500g

    LJK peanuts roasted in tea 500g

    LJK peanuts roasted in tea 500g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta  €6,50
    Yksikköhinta €8,40/kg
  • Tuan Dat dried mango 100g

    Tuan Dat dried mango 100g

    Tuan Dat dried mango 100g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €28,00/kg