Pikanuudelit / Pikariisi / Pika-ateriat

Gourmet-makuja minuuteissa.

Kuka sanoo, ettei pikaruoka voi olla lohturuokaa? Olemme koonneet parhaan valikoiman aitoa aasialaista ramenia, pikariisikulhoja ja nopeita aterioita kiireisiin päiviin ja myöhäisillan herkkuhimoihin. Viraalien nuudelien tulisuudesta laadukkaan japanilaisen curryn lohdulliseen makuun – lisää vain vesi, odota hetki ja sukella makujen maailmaan.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

61 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Samyang Buldak Box

    Samyang Buldak Box

    Samyang Buldak Box

    €30,90
    Alennushinta  €30,90 Normaalihinta 
  • Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g

    Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g

    Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €18,57/kg
  • Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g

    Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g

    Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,00/kg
  • Samyang Buldak Cheese Ramen 140g

    Samyang Buldak Cheese Ramen 140g

    Samyang Buldak Cheese Ramen 140g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €18,57/kg
  • Samyang Buldak Original Ramen 140g

    Samyang Buldak Original Ramen 140g

    Samyang Buldak Original Ramen 140g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €18,57/kg
  • Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g

    Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g

    Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €30,00/kg
  • Samyang Buldak Cream Carbonara Ramen 140g

    Samyang Buldak Cream Carbonara Ramen 140g

    Samyang Buldak Cream Carbonara Ramen 140g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €30,00/kg
  • Samyang Buldak Rosé Ramen 140g

    Samyang Buldak Rosé Ramen 140g

    Samyang Buldak Rosé Ramen 140g

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €32,14/kg
  • Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g

    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g

    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €28,97/kg
  • Samyang Buldak Carbonara Topokki 179g

    Samyang Buldak Carbonara Topokki 179g

    Samyang Buldak Carbonara Topokki 179g

    €5,90
    Alennushinta  €5,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €32,96/kg
  • Samyang Buldak Rosé Topokki 183.5g

    Samyang Buldak Rosé Topokki 183.5g

    Samyang Buldak Rosé Topokki 183.5g

    €6,00
    Alennushinta  €6,00 Normaalihinta  €6,50
    Yksikköhinta €32,70/kg
  • Samyang Buldak Rosé Flat Noodle Bowl 169.4g

    Samyang Buldak Rosé Flat Noodle Bowl 169.4g

    Samyang Buldak Rosé Flat Noodle Bowl 169.4g

    €6,50
    Alennushinta  €6,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €38,37/kg
  • Samyang Buldak Hot Chicken Topokki 185g

    Samyang Buldak Hot Chicken Topokki 185g

    Samyang Buldak Hot Chicken Topokki 185g

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta  €5,90
    Yksikköhinta €18,92/kg
  • Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

    Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

    Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta  €4,90
    Yksikköhinta €34,29/kg
  • Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen Big Bowl 110g

    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen Big Bowl 110g

    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen Big Bowl 110g

    €4,90
    Alennushinta  €4,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €44,55/kg
  • Samyang Buldak Rosé Ramen Big Bowl 105g

    Samyang Buldak Rosé Ramen Big Bowl 105g

    Samyang Buldak Rosé Ramen Big Bowl 105g

    €4,90
    Alennushinta  €4,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €46,67/kg
  • Nongshim Shin ramyun pikanuudelikeitto 120g

    Nongshim Shin ramyun pikanuudelikeitto 120g

    Nongshim Shin ramyun pikanuudelikeitto 120g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,83/kg
  • Nongshim Shin Ramyun Toomba -paistopiknuudeli 137 g

    Nongshim Shin Ramyun Toomba -paistopiknuudeli 137 g

    Nongshim Shin Ramyun Toomba -paistopiknuudeli 137 g

    €2,20
    Alennushinta  €2,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,06/kg
  • Nongshim Shin Ramyun Kimchi Stir-Fry 137g

    Nongshim Shin Ramyun Kimchi Stir-Fry 137g

    Nongshim Shin Ramyun Kimchi Stir-Fry 137g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,87/kg
  • Nongshim Shin Kimchi ramyun pikanuudelikeitto 120g

    Nongshim Shin Kimchi ramyun pikanuudelikeitto 120g

    Nongshim Shin Kimchi ramyun pikanuudelikeitto 120g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,83/kg
  • Nongshim Shin ramyun pikanuudelikeitto mausteinen kana 120g

    Nongshim Shin ramyun pikanuudelikeitto mausteinen kana 120g

    Nongshim Shin ramyun pikanuudelikeitto mausteinen kana 120g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,83/kg
  • Nongshim Shin ramyun tom yum -maku 123g

    Nongshim Shin ramyun tom yum -maku 123g

    Nongshim Shin ramyun tom yum -maku 123g

    €2,20
    Alennushinta  €2,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,89/kg
  • Nongshim Soon Veggie Ramyun pikanuudelikeitto 112g

    Nongshim Soon Veggie Ramyun pikanuudelikeitto 112g

    Nongshim Soon Veggie Ramyun pikanuudelikeitto 112g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,96/kg
  • Nongshim Chapaghetti pikakuivanuudeli 140g

    Nongshim Chapaghetti pikakuivanuudeli 140g

    Nongshim Chapaghetti pikakuivanuudeli 140g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,57/kg
  • AK Sichuan mianpi pikanuudeli seesamitahna maku 115g

    AK Sichuan mianpi pikanuudeli seesamitahna maku 115g

    AK Sichuan mianpi pikanuudeli seesamitahna maku 115g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,00/kg
  • AK Sichuan mianpi pikanuudelihapan hapan maku 115g

    AK Sichuan mianpi pikanuudelihapan hapan maku 115g

    AK Sichuan mianpi pikanuudelihapan hapan maku 115g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,00/kg
  • Indomie-pikanuudelit Mi Goreng -paistettavat nuudelit 80g

    Indomie-pikanuudelit Mi Goreng -paistettavat nuudelit 80g

    Indomie-pikanuudelit Mi Goreng -paistettavat nuudelit 80g

    €0,80
    Alennushinta  €0,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/kg
  • Indomie instant noodles shrimp

    Indomie instant noodles shrimp

    Indomie instant noodles shrimp

    €0,80
    Alennushinta  €0,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,43/kg
  • Indomie pikanuudelit kanan maku 70g

    Indomie pikanuudelit kanan maku 70g

    Indomie pikanuudelit kanan maku 70g

    €0,80
    Alennushinta  €0,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,67/kg
  • Indomie instant noodles vegetables

    Indomie instant noodles vegetables

    Indomie instant noodles vegetables

    €0,80
    Alennushinta  €0,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,67/kg
  • KFood Goodpokki rapokki pouch hot 250g

    KFood Goodpokki rapokki pouch hot 250g

    KFood Goodpokki rapokki pouch hot 250g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €19,20/kg
  • KFood Goodpokki rapokki pouch original 250g

    KFood Goodpokki rapokki pouch original 250g

    KFood Goodpokki rapokki pouch original 250g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €19,20/kg