Kuivanuudelit / Vermiselli / Pasta / Konjak-nuudelit

Jokaisen hyvän kulhon perusta.

Nosta ruokakaappisi tasoa Aasian parhailla perustuotteilla. Olemme hankkineet kaikkea perinteisestä ramenista ja sobasta monikäyttöisiin lasinuudeleihin ja kevyempään konjac-pastaan. Valmistitpa täyteläistä wokkiannosta, kevyttä nuudelisalaattia tai terveellisempää vähähiilihydraattista ateriaa, löydä aidot koostumukset ja laadukkaat tuotteet, jotka muuttavat yksinkertaiset raaka-aineet ravintolatason herkuksi.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

17 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Acecook OR flat rice noodle (Pho Kho) 500g

    Acecook OR flat rice noodle (Pho Kho) 500g

    Acecook OR flat rice noodle (Pho Kho) 500g

    €5,00
    Alennushinta  €5,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/kg
  • Acecook OR rice vermicelli 200g

    Acecook OR rice vermicelli 200g

    Acecook OR rice vermicelli 200g

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,00/kg
  • Acecook OR rice vermicelli 400g

    Acecook OR rice vermicelli 400g

    Acecook OR rice vermicelli 400g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €12,00/kg
  • Bamboo tree rice vermicelli (Bun Tuoi) 400g

    Bamboo tree rice vermicelli (Bun Tuoi) 400g

    Bamboo tree rice vermicelli (Bun Tuoi) 400g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,00/kg
  • Eaglobe Dried noodles white somen 400g

    Eaglobe Dried noodles white somen 400g

    Eaglobe Dried noodles white somen 400g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,50/kg
  • Eaglobe Dried Wenzhou Jianshui noodles 454g

    Eaglobe Dried Wenzhou Jianshui noodles 454g

    Eaglobe Dried Wenzhou Jianshui noodles 454g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,73/kg
  • Farmer rice sticks straight 5mm 400g

    Farmer rice sticks straight 5mm 400g

    Farmer rice sticks straight 5mm 400g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,25/kg
  • Golden Lion Fresh udon noodles 200g

    Golden Lion Fresh udon noodles 200g

    Golden Lion Fresh udon noodles 200g

    €1,20
    Alennushinta  €1,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,00/kg
  • ITA-SAN Japanese style ramen noodles 200g

    ITA-SAN Japanese style ramen noodles 200g

    ITA-SAN Japanese style ramen noodles 200g

    €1,40
    Alennushinta  €1,40 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,00/kg
  • Kami Fresh udon noodles 200g

    Kami Fresh udon noodles 200g

    Kami Fresh udon noodles 200g

    €1,20
    Alennushinta  €1,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,00/kg
  • Long life Quick cooking noodles with egg 500g

    Long life Quick cooking noodles with egg 500g

    Long life Quick cooking noodles with egg 500g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,60/kg
  • Ottogi buckwheat soba noodles 400g

    Ottogi buckwheat soba noodles 400g

    Ottogi buckwheat soba noodles 400g

    €5,30
    Alennushinta  €5,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,25/kg
  • Wang Asian style dried udon noodles 453g

    Wang Asian style dried udon noodles 453g

    Wang Asian style dried udon noodles 453g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,06/kg
  • Wang dried jjajangmyeon noodles 453g

    Wang dried jjajangmyeon noodles 453g

    Wang dried jjajangmyeon noodles 453g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,06/kg
  • Wang dried noodles thin round 453g

    Wang dried noodles thin round 453g

    Wang dried noodles thin round 453g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,06/kg
  • Wang Korean buckwheat noodles 283g

    Wang Korean buckwheat noodles 283g

    Wang Korean buckwheat noodles 283g

    €3,90
    Alennushinta  €3,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,78/kg
  • Yanco Tiantan vermicelli 250g

    Yanco Tiantan vermicelli 250g

    Yanco Tiantan vermicelli 250g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,20/kg