Pullokahvi / Teejuomat / Maitotee

Laadukas kahvi- ja teehetki mukaan.

Raikkaista japanilaisista teistä ja vahvoista cold brew -kahveista silkkisiin, viraaleihin korealaisiin kahvijuomiin. Olemme koonneet Aasian myydyimmät pullotetut juomat puolestasi. Nappaa jääkaappisuosikkisi rakastamiltasi brändeiltä – valmiina juotavaksi ja helppo nauttia.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

23 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Binggrae melon milk drink 200ml

    Binggrae melon milk drink 200ml

    Binggrae melon milk drink 200ml

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €14,00/l
  • Delaffe iced tea with espresso shot 230ml

    Delaffe iced tea with espresso shot 230ml

    Delaffe iced tea with espresso shot 230ml

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/l
  • Delaffe peach iced tea 230ml

    Delaffe peach iced tea 230ml

    Delaffe peach iced tea 230ml

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/l
  • Delaffe vanilla latte 230ml

    Delaffe vanilla latte 230ml

    Delaffe vanilla latte 230ml

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/l
  • HY BTS Hot Brew Americano 350ml

    HY BTS Hot Brew Americano 350ml

    HY BTS Hot Brew Americano 350ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
  • HY BTS Hot Brew Sweet Americano 350ml

    HY BTS Hot Brew Sweet Americano 350ml

    HY BTS Hot Brew Sweet Americano 350ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
  • HY BTS Hot brew Sweet cafe Latte 350ml

    HY BTS Hot brew Sweet cafe Latte 350ml

    HY BTS Hot brew Sweet cafe Latte 350ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/l
  • Itoen Rich Taste Green Tea Paper Pack 1000ml

    Itoen Rich Taste Green Tea Paper Pack 1000ml

    Itoen Rich Taste Green Tea Paper Pack 1000ml

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
  • Mcnulty ice Americano hazelnut flavor 190ml

    Mcnulty ice Americano hazelnut flavor 190ml

    Mcnulty ice Americano hazelnut flavor 190ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,53/l
  • McNulty Peach Ice Tea 190ml

    McNulty Peach Ice Tea 190ml

    McNulty Peach Ice Tea 190ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,53/l
  • Nokchawon ice tea drink blueberry ade 170ml

    Nokchawon ice tea drink blueberry ade 170ml

    Nokchawon ice tea drink blueberry ade 170ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,76/l
  • Nokchawon ice tea drink peach ade 170ml

    Nokchawon ice tea drink peach ade 170ml

    Nokchawon ice tea drink peach ade 170ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,76/l
  • Nokchawon yuzu green tea drink ade 170ml

    Nokchawon yuzu green tea drink ade 170ml

    Nokchawon yuzu green tea drink ade 170ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,76/l
  • Oishi black tea drink lemon ice tea 500ml

    Oishi black tea drink lemon ice tea 500ml

    Oishi black tea drink lemon ice tea 500ml

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,40/l
  • Oishi green tea drink genmai 500ml

    Oishi green tea drink genmai 500ml

    Oishi green tea drink genmai 500ml

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,40/l
  • Oishi green tea drink original 500ml

    Oishi green tea drink original 500ml

    Oishi green tea drink original 500ml

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,40/l
  • OKF matcha latte original 275ml

    OKF matcha latte original 275ml

    OKF matcha latte original 275ml

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,91/l
  • OKF matcha latte strawberry 275ml

    OKF matcha latte strawberry 275ml

    OKF matcha latte strawberry 275ml

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,91/l
  • Rico Bubble Maitotee ruskea sokerimaku 350g

    Rico Bubble Maitotee ruskea sokerimaku 350g

    Rico Bubble Maitotee ruskea sokerimaku 350g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,65/l
  • Rico bubble milk tea alkuperäinen maku 350g

    Rico bubble milk tea alkuperäinen maku 350g

    Rico bubble milk tea alkuperäinen maku 350g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,65/l
  • Rico Bubble Maito tee Taro maku 350g

    Rico Bubble Maito tee Taro maku 350g

    Rico Bubble Maito tee Taro maku 350g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,65/l
  • Rico bubble milk tea Thai flavor 340ml

    Rico bubble milk tea Thai flavor 340ml

    Rico bubble milk tea Thai flavor 340ml

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,65/l
  • Sanko green tea 340g

    Sanko green tea 340g

    Sanko green tea 340g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta  €3,00
    Yksikköhinta €5,59/kg