Siirry sisältöön
  • Etusivu
  • 🔥Suosittua🔥
    • Jelly B Konjac Jelly pouches in assorted flavours Jelly B - juotava konjac jelly
    • Samyang Buldak Ramen – THE Spicy Korean Noodles Samyang Buldak Ramen – TULINEN korealainen nuudeli
    • Kubota Daifuku – The Art of Japanese Mochi Kubota Daifuku: japanilaisen mochin taide
    • BT21 snacks collection BT21 Snacks – A Taste Out of This World
  • Kategoria
    • Herkut
      • Candy, Gummies & Gum Karkit / Makeiset
      • Cookies, Wafers & Chocolate Keksit / Vohvelit / Suklaa
      • Chips, Puffs & Crackers Sipsit / Puffsit / Suolakeksit
      • Jelly & Pudding Hyytelö / Vanukkaat
      • Mochi, Cakes & Bread Kakut / Leivät / Mochi
      • Bento squid snack angry spicy 20g Merilevä- / Kala- ja lihasnackit
      • Nuts, Seeds & Fruit Snacks Pähkinät / Siemenet / Hedelmä- ja kasvissnackit
      • Snacks with Collectibles Keräilyyllätyksiä sisältävät herkut
      • DIY Candy Kits Tee-se-itse-karkkisetit
    • Juomat
      • Soda & Sparkling Drinks Limsat
      • Juice & Fruit Drinks Mehut / Vedet
      • Ready-to-Drink Coffee, Tea & Milk Pullotetut kahvit / Teet / Maitoteet
      • Energy & Functional Drinks Energiajuomat / Urheilujuomat
      • Tea, Coffee & Drink Mixes Juomajauheet ja -sekoitukset / Teepussit ja teelehdet
      • 0.0 percent Alkoholittomat oluet
    • Nuudelit / Riisi / Valmisateriat
      • Instant Noodles & Quick Meals Pikanuudelit / Valmisriisi / Valmisateriat
      • Noodles for Cooking Kuivanuudelit / Vermiselli / Pasta / Konjac
      • Rice & Rice Cakes Riisi / Riisikakut
    • Kastikkeet / Mausteet / Ruoanlaiton perustuotteet / Kuivatuotteet
      • Oils / Vinegars / Syrups Öljyt / Etikat / Siirapit
      • Cooking Sauces / Pastes Ruoanlaittokastikkeet / Tahnat
      • Soup Bases / Curry Keittopohjat / Curry
      • Seasoning Powders / Mixes Maustejauheet / Mausteseokset
      • Dressings / Dipping / Table Sauces Salaattikastikkeet / Dippikastikkeet / Pöytäkastikkeet
      • Toppings / Garnishes Täytteet / Koristeet
      • Dry Goods Kuivatuotteet
      • Pickled / Fermented Foods Pikkelöidyt ja fermentoidut tuotteet
      • Canned & Preserved Foods Canned & Preserved Foods
  • Lifestyle
    • Tableware / Kitchenware Astiat / Keittiövälineet
    • Home Fragrance / Aroma Huonetuoksut / Tuoksut
    • Toys / Figures / Collectibles Lelut / Figuurit / Keräilytuotteet
    • Accessories Asusteet
    • Beauty / Skincare Kauneus / Ihonhoito
    • POP MART - LABUBU POP MART - LABUBU
  • Uutuudet
  • ALE
  • Lahjakortti

Kieli

BunnyBunny Logo, pink bunny ears and 'Bunny Bunny' text on a transparent background
  • Etusivu
  • 🔥Suosittua🔥
    • Jelly B Konjac Jelly pouches in assorted flavours Jelly B - juotava konjac jelly
    • Samyang Buldak Ramen – THE Spicy Korean Noodles Samyang Buldak Ramen – TULINEN korealainen nuudeli
    • Kubota Daifuku – The Art of Japanese Mochi Kubota Daifuku: japanilaisen mochin taide
    • BT21 snacks collection BT21 Snacks – A Taste Out of This World
  • Kategoria
    • Snacks Herkut
      • Karkit / Makeiset
      • Keksit / Vohvelit / Suklaa
      • Sipsit / Puffsit / Suolakeksit
      • Hyytelö / Vanukkaat
      • Kakut / Leivät / Mochi
      • Merilevä- / Kala- ja lihasnackit
      • Pähkinät / Siemenet / Hedelmä- ja kasvissnackit
      • Keräilyyllätyksiä sisältävät herkut
      • Tee-se-itse-karkkisetit
    • Beverages Juomat
      • Limsat
      • Mehut / Vedet
      • Pullotetut kahvit / Teet / Maitoteet
      • Energiajuomat / Urheilujuomat
      • Juomajauheet ja -sekoitukset / Teepussit ja teelehdet
      • Alkoholittomat oluet
    • Noodles, Rice & Quick Meals Nuudelit / Riisi / Valmisateriat
      • Pikanuudelit / Valmisriisi / Valmisateriat
      • Kuivanuudelit / Vermiselli / Pasta / Konjac
      • Riisi / Riisikakut
    • Sauces / Seasonings / Cooking Essentials Kastikkeet / Mausteet / Ruoanlaiton perustuotteet / Kuivatuotteet
      • Öljyt / Etikat / Siirapit
      • Ruoanlaittokastikkeet / Tahnat
      • Keittopohjat / Curry
      • Maustejauheet / Mausteseokset
      • Salaattikastikkeet / Dippikastikkeet / Pöytäkastikkeet
      • Täytteet / Koristeet
      • Kuivatuotteet
      • Pikkelöidyt ja fermentoidut tuotteet
      • Canned & Preserved Foods
  • Lifestyle
    • Tableware / Kitchenware Astiat / Keittiövälineet
    • Home Fragrance / Aroma Huonetuoksut / Tuoksut
    • Toys / Figures / Collectibles Lelut / Figuurit / Keräilytuotteet
    • Accessories Asusteet
    • Beauty / Skincare Kauneus / Ihonhoito
    • POP MART - LABUBU POP MART - LABUBU
  • Uutuudet
  • ALE
  • Lahjakortti
  • Kieli

    Tili

    Nuudelit / Riisi / Pika-ateriat

    Aasian sydän suoraan ruokakaappiisi.

    Etsitpä laadukkaita kuivanuudeleita viikonlopun meal prepiin, ikonista pikaramenia myöhäisillan nälkään tai nopeasti lämmitettäviä riisikulhoja kiireiselle lounaalle, meiltä löydät sopivan vaihtoehdon. Maista perinteitä ja löydä oma suosikkikulhosi jo tänään.

    Pikanuudelit / Pikariisi / Pika-ateriat

    View all
    Samyang Buldak Box
    Samyang Buldak Box with nine assorted ramen and topokki products in a Bunny Bunny gift box
    Creamy Buldak ramen serving suggestion with Buldak chicken character on a pink background

    Samyang Buldak Box

    Samyang Buldak Box

    €30,90
    Alennushinta  €30,90 Normaalihinta 
    Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g
    Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g red packet on a pale pink background
    Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 5x140g multipack
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g

    Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €18,57/kg
    Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g
    Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g pink packet on a pale pink background
    Samyang Buldak Carbonara Ramen 5 x 130g multipack on a pale pink background
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g

    Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,00/kg
    Samyang Buldak Cheese Ramen 140g
    Samyang Buldak Cheese Ramen 140g yellow packet on a pale yellow background
    Samyang Buldak Cheese Ramen 5 x 140g multipack
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Cheese Ramen 140g

    Samyang Buldak Cheese Ramen 140g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €18,57/kg
    Samyang Buldak Original Ramen 140g
    Samyang Buldak Original Ramen 140g black packet on a warm beige background
    Samyang Buldak Original Ramen 5x140g multipack
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Original Ramen 140g

    Samyang Buldak Original Ramen 140g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €18,57/kg
    Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g
    Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g green packet on a light green background
    Samyang Buldak Jjajang Ramen 5 x 140g green multipack

    Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g

    Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €30,00/kg
    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g
    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g yellow packet on a pale yellow background
    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 4 x 145g multipack on a pale yellow background
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g

    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €28,97/kg
    Samyang Buldak Rosé Topokki 183.5g
    Samyang Buldak Rosé Topokki Rice Cake Bowl 183.5g on a peach background
    -8%
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Rosé Topokki 183.5g

    Samyang Buldak Rosé Topokki 183.5g

    €6,00
    Alennushinta  €6,00 Normaalihinta  €6,50
    Yksikköhinta €32,70/kg
    Samyang Buldak Rosé Flat Noodle Bowl 169.4g
    Samyang Buldak Rosé Flat Noodle Bowl 169.4g on a pink background
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Rosé Flat Noodle Bowl 169.4g

    Samyang Buldak Rosé Flat Noodle Bowl 169.4g

    €6,50
    Alennushinta  €6,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €38,37/kg
    Samyang Buldak Hot Chicken Topokki 185g
    Samyang Buldak Hot Chicken Topokki Rice Cake Bowl 185g on a peach background
    -41%
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Hot Chicken Topokki 185g

    Samyang Buldak Hot Chicken Topokki 185g

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta  €5,90
    Yksikköhinta €18,92/kg
    Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g
    Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g pink bowl on a pale pink background
    -27%
    ✨Uutuus
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

    Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta  €4,90
    Yksikköhinta €34,29/kg
    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen Big Bowl 110g
    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen Big Bowl 110g on a pale yellow background
    🔥Suosittu

    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen Big Bowl 110g

    Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen Big Bowl 110g

    €4,90
    Alennushinta  €4,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €44,55/kg

    Kuivanuudelit / Vermiselli / Pasta / Konjak-nuudelit

    View all
    Acecook OR flat rice noodle (Pho Kho) 500g
    Acecook OR rice noodle (Pho Kho) 500g

    Acecook OR flat rice noodle (Pho Kho) 500g

    Acecook OR flat rice noodle (Pho Kho) 500g

    €5,00
    Alennushinta  €5,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/kg
    Acecook OR rice vermicelli 200g
    Acecook OR rice vermicelli 200g

    Acecook OR rice vermicelli 200g

    Acecook OR rice vermicelli 200g

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,00/kg
    Acecook OR rice vermicelli 400g
    Acecook OR rice vermicelli 400g / riisinuudelit

    Acecook OR rice vermicelli 400g

    Acecook OR rice vermicelli 400g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €12,00/kg
    Eaglobe Dried noodles white somen 400g
    Eaglobe Dried noodles white somen 400g
    2 KPL 4,3€

    Eaglobe Dried noodles white somen 400g

    Eaglobe Dried noodles white somen 400g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,50/kg
    Eaglobe Dried Wenzhou Jianshui noodles 454g
    Eaglobe Dried Wenzhou Jianshui noodles 454g
    2 KPL 4,3€

    Eaglobe Dried Wenzhou Jianshui noodles 454g

    Eaglobe Dried Wenzhou Jianshui noodles 454g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,73/kg
    Farmer rice sticks straight 5mm 400g
    Farmer rice sticks straight 5mm 400g

    Farmer rice sticks straight 5mm 400g

    Farmer rice sticks straight 5mm 400g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,25/kg
    Golden Lion Fresh udon noodles 200g
    Golden Lion Fresh udon noodles 200g
    2 KPL 2€

    Golden Lion Fresh udon noodles 200g

    Golden Lion Fresh udon noodles 200g

    €1,20
    Alennushinta  €1,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,00/kg
    ITA-SAN Japanese style ramen noodles 200g
    ITA-SAN Japanese style ramen noodles 200g

    ITA-SAN Japanese style ramen noodles 200g

    ITA-SAN Japanese style ramen noodles 200g

    €1,40
    Alennushinta  €1,40 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,00/kg
    Kami Fresh udon noodles 200g
    Kami Fresh Udon Noodles 200g clear packet on a warm cream background
    2 KPL 2€

    Kami Fresh udon noodles 200g

    Kami Fresh udon noodles 200g

    €1,20
    Alennushinta  €1,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,00/kg
    Long life Quick cooking noodles with egg 500g
    Long life Quick cooking noodles with egg 500g

    Long life Quick cooking noodles with egg 500g

    Long life Quick cooking noodles with egg 500g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,60/kg
    Ottogi buckwheat soba noodles 400g
    Ottogi buckwheat soba noodles 400g

    Ottogi buckwheat soba noodles 400g

    Ottogi buckwheat soba noodles 400g

    €5,30
    Alennushinta  €5,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,25/kg
    Wang Asian style dried udon noodles 453g
    Wang Asian style dried udon noodles 453g
    2 KPL 5,5€

    Wang Asian style dried udon noodles 453g

    Wang Asian style dried udon noodles 453g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,06/kg
    Wang dried jjajangmyeon noodles 453g
    Wang dried jjajangmyeon noodles 453g
    2 KPL 5,5€

    Wang dried jjajangmyeon noodles 453g

    Wang dried jjajangmyeon noodles 453g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,06/kg
    Wang dried noodles thin round 453g
    Wang dried noodles thin round 453g
    2 KPL 5,5€

    Wang dried noodles thin round 453g

    Wang dried noodles thin round 453g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,06/kg

    Riisi / Riisikakut

    Ayuko Sushi Rice 500g
    Ayuko Sushi Rice 500g

    Ayuko Sushi Rice 500g

    Ayuko Sushi Rice 500g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,00/kg
    Laila basmati rice 1kg
    Laila basmati rice 1kg

    Laila basmati rice 1kg

    Laila basmati rice 1kg

    €5,60
    Alennushinta  €5,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,60/kg
    NH rice cake strips (tteokbokki) 907g
    NH rice cake strips (tteokbokki) 907g

    NH rice cake strips (tteokbokki) 907g

    NH rice cake strips (tteokbokki) 907g

    €6,60
    Alennushinta  €6,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,28/kg
    Premium Japanese rice homare 10kg
    Premium Japanese rice homare 10kg

    Premium Japanese rice homare 10kg

    Premium Japanese rice homare 10kg

    €62,90
    Alennushinta  €62,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,29/kg
    Q Rice Thai Hom Mali Jasmine rice 5kg
    Q Rice Thai Hom Mali Jasmine rice 5kg

    Q Rice Thai Hom Mali Jasmine rice 5kg

    Q Rice Thai Hom Mali Jasmine rice 5kg

    €18,50
    Alennushinta  €18,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €3,70/kg
    Royal Orient jasmine rice premium ST25 1kg
    Royal Orient jasmine rice premium ST25 1kg

    Royal Orient jasmine rice premium ST25 1kg

    Royal Orient jasmine rice premium ST25 1kg

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,80/kg
    Royal Thai Rice cargo rice brown 1kg
    Royal Thai Rice cargo rice brown 1kg

    Royal Thai Rice cargo rice brown 1kg

    Royal Thai Rice cargo rice brown 1kg

    €4,90
    Alennushinta  €4,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,90/kg
    Royal Thai Rice cargo rice red 1kg
    Royal Thai Rice cargo rice red 1kg

    Royal Thai Rice cargo rice red 1kg

    Royal Thai Rice cargo rice red 1kg

    €4,60
    Alennushinta  €4,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,60/kg
    Royal Thai Rice glutinous rice 1kg
    Royal Thai Rice glutinous rice 1kg

    Royal Thai Rice glutinous rice 1kg

    Royal Thai Rice glutinous rice 1kg

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,20/kg
    Royal Thai Rice glutinous rice black 1kg
    Royal Thai Rice glutinous rice black 1kg

    Royal Thai Rice glutinous rice black 1kg

    Royal Thai Rice glutinous rice black 1kg

    €6,30
    Alennushinta  €6,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,30/kg
    Sawat-D multigrain cereals & rice 1kg
    Sawat-D multigrain cereals & rice 1kg

    Sawat-D multigrain cereals & rice 1kg

    Sawat-D multigrain cereals & rice 1kg

    €6,20
    Alennushinta  €6,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,20/kg
    Sawat-D Trio rice mix (brown, red, glutinous black) 1kg
    Sawat-D Trio rice mix (brown, red, glutinous black) 1kg

    Sawat-D Trio rice mix (brown, red, glutinous black) 1kg

    Sawat-D Trio rice mix (brown, red, glutinous black) 1kg

    €5,80
    Alennushinta  €5,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,80/kg
    Sunclad Shinode sushi rice 1kg
    Sunclad Shinode sushi rice 1kg

    Sunclad Shinode sushi rice 1kg

    Sunclad Shinode sushi rice 1kg

    €5,20
    Alennushinta  €5,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,20/kg
    Bunny Bunny
    BunnyBunny.fi BunnyBunny.fi
    • Meistä
    • Tarinamme
    • Yhteystiedot
    • Blogit
    Terms and conditions Terms and conditions
    • Toimitusehdot
    • Palautus- ja hyvitysehdot
    • Tietosuojaseloste
    • Käyttöehdot

    Subscribe

    Get exclusive deals and information of new products.

    © 2026 Bunny Bunny
    Maksutavat
    • American Express
    • Apple Pay
    • BLIK
    • Google Pay
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • Visa

    Ostoskorisi on tyhjä

    Onko sinulla tili? Kirjaudu sisään, jotta voit maksaa kassalla nopeammin.

    Jatka ostoksia

    Haku

    Uutuudet

    • Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g
      Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g pink bowl on a pale pink background

      Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

      €3,60
      Normaalihinta  €4,90 Alennushinta  €3,60
      Yksikköhinta €34,29/kg
    • BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy – kuorittava rypälekarkki 76g
      BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy 76g

      BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy – kuorittava rypälekarkki 76g

      €3,20
      Normaalihinta  Alennushinta  €3,20
      Yksikköhinta €42,11/kg
    • BT21 Lychee Peeling Soft Candy – kuorittava litsikarkki 76g
      BT21 Lychee Peeling Soft Candy 76g

      BT21 Lychee Peeling Soft Candy – kuorittava litsikarkki 76g

      €3,20
      Normaalihinta  Alennushinta  €3,20
      Yksikköhinta €42,11/kg
    • BT21 Peach Peeling Soft Candy – kuorittava persikkakarkki 76g
      BT21 Peach Peeling Soft Candy 76g

      BT21 Peach Peeling Soft Candy – kuorittava persikkakarkki 76g

      €3,20
      Normaalihinta  Alennushinta  €3,20
      Yksikköhinta €42,11/kg