Kakut / Leipä / Mochi

Pehmeää, joustavan sitkeää ja kuohkeaa.

Koe Japanin ja Korean leipomoherkkujen parhaat palat! Pilvenpehmeistä kuohkeista leivistä ja pehmeistä sokerikakuista täydellisen sitkeän joustavaan aitoon mochiin. Olemme koonneet yhteen Aasian trendikkäimmät herkut ja ajattomat klassikot. Aamiaiselle tai teehetken hemmotteluun – löydä oma makea pakopaikkasi täältä!

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

29 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Atom Baumkuchen cake banana flavor 80g

    Atom Baumkuchen cake banana flavor 80g

    Atom Baumkuchen cake banana flavor 80g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €35,00/kg
  • Atom Baumkuchen kakku suklaamakuinen 80g

    Atom Baumkuchen kakku suklaamakuinen 80g

    Atom Baumkuchen kakku suklaamakuinen 80g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €35,00/kg
  • Atom Baumkuchen kakku mansikkamakuinen 80g

    Atom Baumkuchen kakku mansikkamakuinen 80g

    Atom Baumkuchen kakku mansikkamakuinen 80g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €35,00/kg
  • Kubota Daifuku Blueberry Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Blueberry Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Blueberry Mochi 8pc 200g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,50/kg
  • Kubota Daifuku Chocolate Cream Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Chocolate Cream Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Chocolate Cream Mochi 8pc 200g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,50/kg
  • Kubota Daifuku Lychee Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Lychee Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Lychee Mochi 8pc 200g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,50/kg
  • Kubota Daifuku Melon Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Melon Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Melon Mochi 8pc 200g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,50/kg
  • Kubota Daifuku Peach Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Peach Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Peach Mochi 8pc 200g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,50/kg
  • Kubota Daifuku Yuzu Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Yuzu Mochi 8pc 200g

    Kubota Daifuku Yuzu Mochi 8pc 200g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,50/kg
  • Lotte suklaapiirakka 12p 336g

    Lotte suklaapiirakka 12p 336g

    Lotte suklaapiirakka 12p 336g

    €6,80
    Alennushinta  €6,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,24/kg
  • Lotte choco pie green tea flavor 12p 336g

    Lotte choco pie green tea flavor 12p 336g

    Lotte choco pie green tea flavor 12p 336g

    €6,80
    Alennushinta  €6,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €20,24/kg
  • Natural Yeast Bread Hokkaido Cream 95g

    Natural Yeast Bread Hokkaido Cream 95g

    Natural Yeast Bread Hokkaido Cream 95g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,37/kg
  • Natural Yeast Bread Maple 95g

    Natural Yeast Bread Maple 95g

    Natural Yeast Bread Maple 95g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,37/kg
  • Natural Yeast Bread Rich Chocolate 95g

    Natural Yeast Bread Rich Chocolate 95g

    Natural Yeast Bread Rich Chocolate 95g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,37/kg
  • Natural Yeast Bread Uji Matcha 95g

    Natural Yeast Bread Uji Matcha 95g

    Natural Yeast Bread Uji Matcha 95g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,37/kg
  • Orion choco pie with marshmallow filling 6p 234g

    Orion choco pie with marshmallow filling 6p 234g

    Orion choco pie with marshmallow filling 6p 234g

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €19,23/kg
  • Q mico mochi calamansi 80g

    Q mico mochi calamansi 80g

    Q mico mochi calamansi 80g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €32,50/kg
  • Sakuraseika Amaou castella strawberry cake 93g

    Sakuraseika Amaou castella strawberry cake 93g

    Sakuraseika Amaou castella strawberry cake 93g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €51,61/kg
  • Sakura castella -kakku Okayama valkoinen persikka 130g

    Sakura castella -kakku Okayama valkoinen persikka 130g

    Sakura castella -kakku Okayama valkoinen persikka 130g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €40,00/kg
  • SSP Japanese style coconut pandan mochi 210g

    SSP Japanese style coconut pandan mochi 210g

    SSP Japanese style coconut pandan mochi 210g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,14/kg
  • SSP Japanese style matcha mochi 210g

    SSP Japanese style matcha mochi 210g

    SSP Japanese style matcha mochi 210g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,14/kg
  • SSP Japanese style peanut mochi 210g

    SSP Japanese style peanut mochi 210g

    SSP Japanese style peanut mochi 210g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,14/kg
  • SSP Japanese style red bean mochi 210g

    SSP Japanese style red bean mochi 210g

    SSP Japanese style red bean mochi 210g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,14/kg
  • SSP Japanese style taro mochi 210g

    SSP Japanese style taro mochi 210g

    SSP Japanese style taro mochi 210g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,14/kg
  • SSP Mini Mochi Blueberry 80g

    SSP Mini Mochi Blueberry 80g

    SSP Mini Mochi Blueberry 80g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €35,00/kg
  • SSP Mini Mochi Lychee 80g

    SSP Mini Mochi Lychee 80g

    SSP Mini Mochi Lychee 80g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €35,00/kg
  • SSP Mini Mochi Mango 80g

    SSP Mini Mochi Mango 80g

    SSP Mini Mochi Mango 80g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €35,00/kg
  • SSP Mini Mochi Passion Fruit 80g

    SSP Mini Mochi Passion Fruit 80g

    SSP Mini Mochi Passion Fruit 80g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €35,00/kg
  • SSP Mini Mochi Strawberry 80g

    SSP Mini Mochi Strawberry 80g

    SSP Mini Mochi Strawberry 80g

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €35,00/kg