Limut

Raikasta, kuplivaa ja virkistävää.

Mikään ei vedä vertoja Ramune-marmorilimun tyydyttävälle poksahdukselle tai viilennetyn hedelmäkuplajuoman kevyelle poreilulle. Ajattomista japanilaisista klassikoista uusimpiin kermaisiin korealaisiin suosikkeihin – löydä täydellinen kupliva kaveri piristämään päivääsi.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

21 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Genki Forest sparkling water grape delight 330ml

    Genki Forest sparkling water grape delight 330ml

    Genki Forest sparkling water grape delight 330ml

    €2,40
    Alennushinta  €2,40 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,27/l
  • Hatakosen ramune mustikka 200ml / ramune mustikka

    Hatakosen ramune mustikka 200ml / ramune mustikka

    Hatakosen ramune mustikka 200ml / ramune mustikka

    €2,35
    Alennushinta  €2,35 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,75/l
  • Hatakosen ramune grape 200ml

    Hatakosen ramune grape 200ml

    Hatakosen ramune grape 200ml

    €2,35
    Alennushinta  €2,35 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,75/l
  • Hatakosen ramune litsi 200ml / ramune litsi

    Hatakosen ramune litsi 200ml / ramune litsi

    Hatakosen ramune litsi 200ml / ramune litsi

    €2,35
    Alennushinta  €2,35 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,75/l
  • Hatakosen ramune mansikka 200ml / ramune mansikka

    Hatakosen ramune mansikka 200ml / ramune mansikka

    Hatakosen ramune mansikka 200ml / ramune mansikka

    €2,35
    Alennushinta  €2,35 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,75/l
  • Hatakosen ramune yuzu 200ml

    Hatakosen ramune yuzu 200ml

    Hatakosen ramune yuzu 200ml

    €2,35
    Alennushinta  €2,35 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,75/l
  • Lotte milkis sooda banaani maku 250ml

    Lotte milkis sooda banaani maku 250ml

    Lotte milkis sooda banaani maku 250ml

    €1,60
    Alennushinta  €1,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,40/l
  • Lotte milkis sooda melonin maku 250ml

    Lotte milkis sooda melonin maku 250ml

    Lotte milkis sooda melonin maku 250ml

    €1,60
    Alennushinta  €1,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,40/l
  • Lotte milkis sooda alkuperäinen maku 250ml

    Lotte milkis sooda alkuperäinen maku 250ml

    Lotte milkis sooda alkuperäinen maku 250ml

    €1,60
    Alennushinta  €1,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,40/l
  • Lotte milkis sooda mansikkamaku 250ml

    Lotte milkis sooda mansikkamaku 250ml

    Lotte milkis sooda mansikkamaku 250ml

    €1,60
    Alennushinta  €1,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,40/l
  • Lotte soda drink lemon & lime Chilsung 250ml

    Lotte soda drink lemon & lime Chilsung 250ml

    Lotte soda drink lemon & lime Chilsung 250ml

    €1,60
    Alennushinta  €1,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,40/l
  • OKF Yogurt Sparkling 500ml

    OKF Yogurt Sparkling 500ml

    OKF Yogurt Sparkling 500ml

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta 
  • Old Jamaica ginger beer 330ml

    Old Jamaica ginger beer 330ml

    Old Jamaica ginger beer 330ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,06/l
  • Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,00/l
  • Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,00/l
  • Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    Sangaria Ramu pullo viinirypäle sooda 500ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,00/l
  • Sangaria Ramu bottle ponkan orange 500ml

    Sangaria Ramu bottle ponkan orange 500ml

    Sangaria Ramu bottle ponkan orange 500ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta  €3,40
    Yksikköhinta €5,00/l
  • SFC Soda drink mango 350ml

    SFC Soda drink mango 350ml

    SFC Soda drink mango 350ml

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,00/l
  • SFC Soda drink melon 350ml

    SFC Soda drink melon 350ml

    SFC Soda drink melon 350ml

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,00/l
  • SFC Soda drink watermelon 350ml

    SFC Soda drink watermelon 350ml

    SFC Soda drink watermelon 350ml

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,00/l
  • Woongjin Teazle Zero sparkling drink citron & green tea 340ml

    Woongjin Teazle Zero sparkling drink citron & green tea 340ml

    Woongjin Teazle Zero sparkling drink citron & green tea 340ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,29/l