Mehut / Vedet

Puhdasta raikkautta pienellä twistillä.

Sukella värikkäiden makujen ja erilaisten suutuntumien maailmaan. Olemme koonneet Aasian suosituimmat janonsammuttajat – kookosgeelien hauskasta pureskeltavuudesta aloe vera -mehun raikkauteen ja puhtaaseen trooppiseen kookosveteen. Kaipaatpa oikeita hedelmäpaloja tai raikasta, puhdasta jälkimakua, löydät täältä parhaat janonsammuttajat, jotka muuttavat jokaisen kulauksen trooppiseksi hetkeksi.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

20 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Bamboo Tree coconut water 1L

    Bamboo Tree coconut water 1L

    Bamboo Tree coconut water 1L

    €4,70
    Alennushinta  €4,70 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,70/l
  • Bamboo Tree coconut water 330ml

    Bamboo Tree coconut water 330ml

    Bamboo Tree coconut water 330ml

    €2,35
    Alennushinta  €2,35 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,12/l
  • Cafe Real Jardin mango ade drink 230ml

    Cafe Real Jardin mango ade drink 230ml

    Cafe Real Jardin mango ade drink 230ml

    €2,10
    Alennushinta  €2,10 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,13/l
  • Delaffe Hpp watermelon ade 230ml

    Delaffe Hpp watermelon ade 230ml

    Delaffe Hpp watermelon ade 230ml

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/l
  • Delaffe melon popping tok 230ml

    Delaffe melon popping tok 230ml

    Delaffe melon popping tok 230ml

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/l
  • Haitai rypälejuoma 238ml / rypäle juomaa

    Haitai rypälejuoma 238ml / rypäle juomaa

    Haitai rypälejuoma 238ml / rypäle juomaa

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,66/l
  • McNulty Green Grape Ade 190ml

    McNulty Green Grape Ade 190ml

    McNulty Green Grape Ade 190ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
  • Measty My Coco My Melody peach drink 340ml

    Measty My Coco My Melody peach drink 340ml

    Measty My Coco My Melody peach drink 340ml

    €3,30
    Alennushinta  €3,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,71/l
  • Measty My Coco Pompompurin pineapple drink 340ml

    Measty My Coco Pompompurin pineapple drink 340ml

    Measty My Coco Pompompurin pineapple drink 340ml

    €3,30
    Alennushinta  €3,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,71/l
  • Mogu Mogu lychee juice Nata de coco 320ml

    Mogu Mogu lychee juice Nata de coco 320ml

    Mogu Mogu lychee juice Nata de coco 320ml

    €2,20
    Alennushinta  €2,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,88/l
  • Mogu Mogu Strawberry Juice Nata De Coco 320ml

    Mogu Mogu Strawberry Juice Nata De Coco 320ml

    Mogu Mogu Strawberry Juice Nata De Coco 320ml

    €2,40
    Alennushinta  €2,40 Normaalihinta 
  • Nokchawon calamansi drink ade 170ml

    Nokchawon calamansi drink ade 170ml

    Nokchawon calamansi drink ade 170ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,76/l
  • Nokchawon citron drink ade 170ml

    Nokchawon citron drink ade 170ml

    Nokchawon citron drink ade 170ml

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,76/l
  • OKF Aloe vera drink Sugar-Free 500ml

    OKF Aloe vera drink Sugar-Free 500ml

    OKF Aloe vera drink Sugar-Free 500ml

    €2,40
    Alennushinta  €2,40 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,80/l
  • OKF aloe vera king original 500ml

    OKF aloe vera king original 500ml

    OKF aloe vera king original 500ml

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,20/l
  • OKF Jelly Chew Strawberry 500ml

    OKF Jelly Chew Strawberry 500ml

    OKF Jelly Chew Strawberry 500ml

    €3,30
    Alennushinta  €3,30 Normaalihinta 
  • OKF musk melon drink with aloe 500ml

    OKF musk melon drink with aloe 500ml

    OKF musk melon drink with aloe 500ml

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,60/l
  • OKF peach drink with aloe 500ml

    OKF peach drink with aloe 500ml

    OKF peach drink with aloe 500ml

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,60/l
  • OKF strawberry drink with aloe 500ml

    OKF strawberry drink with aloe 500ml

    OKF strawberry drink with aloe 500ml

    €2,80
    Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,60/l
  • Want Want ice bar assorted 8x78ml

    Want Want ice bar assorted 8x78ml

    Want Want ice bar assorted 8x78ml

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €57,69/l