Juomajauheet ja -sekoitukset / Teepussit ja irtotee

Päivittäinen juomahetkesi uudella tavalla.

Tutustu aasialaisen teekulttuurin ytimeen. Valikoimastamme löydät laadukkaat japanilaiset vihreät teet, rauhoittavat hedelmähaudukkeet ja ikoniset pikajuomasekoitukset. Täydellisiä rauhalliseen aamurituaaliin tai kodikkaaseen iltapäivän piristykseen.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

40 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • 3:15PM milk tea brown sugar 5x20g

    3:15PM milk tea brown sugar 5x20g

    3:15PM milk tea brown sugar 5x20g

    €3,80
    Alennushinta  €3,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €38,00/kg
  • 3:15PM milk tea Hong Kong style 5x20g

    3:15PM milk tea Hong Kong style 5x20g

    3:15PM milk tea Hong Kong style 5x20g

    €3,80
    Alennushinta  €3,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €38,00/kg
  • 3:15PM milk tea Okinawa brown sugar 5x20g

    3:15PM milk tea Okinawa brown sugar 5x20g

    3:15PM milk tea Okinawa brown sugar 5x20g

    €3,80
    Alennushinta  €3,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €38,00/kg
  • 3:15PM milk tea Sun Moon Lake 5x20g

    3:15PM milk tea Sun Moon Lake 5x20g

    3:15PM milk tea Sun Moon Lake 5x20g

    €3,80
    Alennushinta  €3,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €38,00/kg
  • AGF Blendy stick powder Cafe Au Lait 65.6g

    AGF Blendy stick powder Cafe Au Lait 65.6g

    AGF Blendy stick powder Cafe Au Lait 65.6g

    €5,30
    Alennushinta  €5,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €80,79/kg
  • AGF Blendy stick powder Cafe Au Lait Bitter 60g

    AGF Blendy stick powder Cafe Au Lait Bitter 60g

    AGF Blendy stick powder Cafe Au Lait Bitter 60g

    €5,30
    Alennushinta  €5,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €88,33/kg
  • AGF Blendy stick powder Chai tea Au Lait 54g

    AGF Blendy stick powder Chai tea Au Lait 54g

    AGF Blendy stick powder Chai tea Au Lait 54g

    €5,30
    Alennushinta  €5,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €98,15/kg
  • AGF Blendy stick powder Matcha Au Lait 58.2g

    AGF Blendy stick powder Matcha Au Lait 58.2g

    AGF Blendy stick powder Matcha Au Lait 58.2g

    €5,30
    Alennushinta  €5,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €91,07/kg
  • Allgroo aloe vera tea 400g

    Allgroo aloe vera tea 400g

    Allgroo aloe vera tea 400g

    €5,90
    Alennushinta  €5,90 Normaalihinta  €7,80
    Yksikköhinta €14,75/kg
  • Allgroo Ume tea 400g / Ume-tee

    Allgroo Ume tea 400g / Ume-tee

    Allgroo Ume tea 400g / Ume-tee

    €1,00
    Alennushinta  €1,00 Normaalihinta  €7,80
    Yksikköhinta €2,50/kg
  • Allgroo yuzu tea 400g / yuzu-tee

    Allgroo yuzu tea 400g / yuzu-tee

    Allgroo yuzu tea 400g / yuzu-tee

    €7,80
    Alennushinta  €7,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €19,50/kg
  • Goldkili Instant Ginger Drink 180g

    Goldkili Instant Ginger Drink 180g

    Goldkili Instant Ginger Drink 180g

    €4,00
    Alennushinta  €4,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €22,22/kg
  • Goldkili pikamatcha latte 250g

    Goldkili pikamatcha latte 250g

    Goldkili pikamatcha latte 250g

    €6,60
    Alennushinta  €6,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €26,40/kg
  • Goldkili instant Matcha latte with Ginger 250g / pika-matcha latte inkiväärillä

    Goldkili instant Matcha latte with Ginger 250g / pika-matcha latte inkiväärillä

    Goldkili instant Matcha latte with Ginger 250g / pika-matcha latte inkiväärillä

    €5,90
    Alennushinta  €5,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €23,60/kg
  • HUNG PHAT Artichoke Ginseng Tea 50g

    HUNG PHAT Artichoke Ginseng Tea 50g

    HUNG PHAT Artichoke Ginseng Tea 50g

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €90,00/kg
  • HY Haru mixed grain powder energy 40g

    HY Haru mixed grain powder energy 40g

    HY Haru mixed grain powder energy 40g

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta  €3,20
    Yksikköhinta €50,00/kg
  • HY Haru mixed grain powder fiber 40g

    HY Haru mixed grain powder fiber 40g

    HY Haru mixed grain powder fiber 40g

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta  €3,20
    Yksikköhinta €50,00/kg
  • HY Haru mixed grain powder oat grain 40g

    HY Haru mixed grain powder oat grain 40g

    HY Haru mixed grain powder oat grain 40g

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta  €3,20
    Yksikköhinta €50,00/kg
  • Nitto royal milk tea amao ichigo strawberry flavor 112g

    Nitto royal milk tea amao ichigo strawberry flavor 112g

    Nitto royal milk tea amao ichigo strawberry flavor 112g

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta  €6,50
    Yksikköhinta €40,18/kg
  • Nitto royal milk tea original flavor 112g

    Nitto royal milk tea original flavor 112g

    Nitto royal milk tea original flavor 112g

    €6,20
    Alennushinta  €6,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €55,36/kg
  • Nittoh Tea Milk Tea Bag Cinnamonroll collab 4p 28.8g

    Nittoh Tea Milk Tea Bag Cinnamonroll collab 4p 28.8g

    Nittoh Tea Milk Tea Bag Cinnamonroll collab 4p 28.8g

    €4,90
    Alennushinta  €4,90 Normaalihinta  €6,00
    Yksikköhinta €170,14/kg
  • Onsil Squid Game Dalgona Latte Coffee Cup 20g

    Onsil Squid Game Dalgona Latte Coffee Cup 20g

    Onsil Squid Game Dalgona Latte Coffee Cup 20g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €115,00/kg
  • Otsuka Shizuoka matcha powder 30g

    Otsuka Shizuoka matcha powder 30g

    Otsuka Shizuoka matcha powder 30g

    €9,90
    Alennushinta  €9,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €330,00/kg
  • Pocari sweat powder 74g (for electrolyte drink 1L)

    Pocari sweat powder 74g (for electrolyte drink 1L)

    Pocari sweat powder 74g (for electrolyte drink 1L)

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,42/l