Diaesitys

Your 3pm pick-me-up

Konjac Jelly

Fruity · Sugar Free · Only 2–4 kcal

Shop now
1/2

Uutuudet

Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

Samyang Buldak Carbonara Ramen Big Bowl 105g

€3,60
Alennushinta  €3,60 Normaalihinta  €4,90
Yksikköhinta €34,29/kg
BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy – kuorittava rypälekarkki 76g

BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy – kuorittava rypälekarkki 76g

BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy – kuorittava rypälekarkki 76g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €42,11/kg
BT21 Lychee Peeling Soft Candy – kuorittava litsikarkki 76g

BT21 Lychee Peeling Soft Candy – kuorittava litsikarkki 76g

BT21 Lychee Peeling Soft Candy – kuorittava litsikarkki 76g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €42,11/kg
BT21 Peach Peeling Soft Candy – kuorittava persikkakarkki 76g

BT21 Peach Peeling Soft Candy – kuorittava persikkakarkki 76g

BT21 Peach Peeling Soft Candy – kuorittava persikkakarkki 76g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €42,11/kg
BT21 Mango Peeling Soft Candy – kuorittava mangokarkki 76g

BT21 Mango Peeling Soft Candy – kuorittava mangokarkki 76g

BT21 Mango Peeling Soft Candy – kuorittava mangokarkki 76g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €42,11/kg
BT21 Olive Oil Seaweed Snack – paahdettu merilevä oliiviöljyn maulla 2g

BT21 Olive Oil Seaweed Snack – paahdettu merilevä oliiviöljyn maulla 2g

BT21 Olive Oil Seaweed Snack – paahdettu merilevä oliiviöljyn maulla 2g

€1,30
Alennushinta  €1,30 Normaalihinta 
Yksikköhinta €650,00/kg
BT21 Bamboo Salt Seaweed Snack – paahdettu merilevä bambusuolalla 2g

BT21 Bamboo Salt Seaweed Snack – paahdettu merilevä bambusuolalla 2g

BT21 Bamboo Salt Seaweed Snack – paahdettu merilevä bambusuolalla 2g

€1,30
Alennushinta  €1,30 Normaalihinta 
Yksikköhinta €650,00/kg
BT21 Wasabi Seaweed Snack – wasabinmakuinen paahdettu merilevä 2g

BT21 Wasabi Seaweed Snack – wasabinmakuinen paahdettu merilevä 2g

BT21 Wasabi Seaweed Snack – wasabinmakuinen paahdettu merilevä 2g

€1,30
Alennushinta  €1,30 Normaalihinta 
Yksikköhinta €650,00/kg
BT21 Kimchi Seaweed Snack – kimchinmakuinen paahdettu merilevä 2g

BT21 Kimchi Seaweed Snack – kimchinmakuinen paahdettu merilevä 2g

BT21 Kimchi Seaweed Snack – kimchinmakuinen paahdettu merilevä 2g

€1,30
Alennushinta  €1,30 Normaalihinta 
Yksikköhinta €650,00/kg
BT21 Honey Butter Almond & Peanut – mantelit ja maapähkinät 30g

BT21 Honey Butter Almond & Peanut – mantelit ja maapähkinät 30g

BT21 Honey Butter Almond & Peanut – mantelit ja maapähkinät 30g

€2,40
Alennushinta  €2,40 Normaalihinta 
Yksikköhinta €80,00/kg
Cooked topokki in black ceramic bowl with white and black sesame seeds and chopped spring onion on top

SPICY
CHEWY
ADDICTIVE

Turn up the heat with Buldak.

Pikanuudelit / Pikariisi / Pika-ateriat

Samyang Buldak Box

Samyang Buldak Box

Samyang Buldak Box

€30,90
Alennushinta  €30,90 Normaalihinta 
Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g

Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g

Samyang Buldak 2X Spicy Ramen 140g

€2,60
Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
Yksikköhinta €18,57/kg
Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g

Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g

Samyang Buldak Carbonara Ramen 130g

€2,60
Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
Yksikköhinta €20,00/kg
Samyang Buldak Cheese Ramen 140g

Samyang Buldak Cheese Ramen 140g

Samyang Buldak Cheese Ramen 140g

€2,60
Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
Yksikköhinta €18,57/kg
Samyang Buldak Original Ramen 140g

Samyang Buldak Original Ramen 140g

Samyang Buldak Original Ramen 140g

€2,60
Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
Yksikköhinta €18,57/kg
Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g

Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g

Samyang Buldak Jjajang Ramen 140g

€4,20
Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €30,00/kg
Samyang Buldak Cream Carbonara Ramen 140g

Samyang Buldak Cream Carbonara Ramen 140g

Samyang Buldak Cream Carbonara Ramen 140g

€4,20
Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €30,00/kg
Samyang Buldak Rosé Ramen 140g

Samyang Buldak Rosé Ramen 140g

Samyang Buldak Rosé Ramen 140g

€4,50
Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
Yksikköhinta €32,14/kg
Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g

Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g

Samyang Buldak Quattro Cheese Ramen 145g

€4,20
Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €28,97/kg
Samyang Buldak Carbonara Topokki 179g

Samyang Buldak Carbonara Topokki 179g

Samyang Buldak Carbonara Topokki 179g

€5,90
Alennushinta  €5,90 Normaalihinta 
Yksikköhinta €32,96/kg

Karkit / Hedelmäkumit / Makeiset

Bandai Chiikawa black cat lolli choco charm gum 1.5g

Bandai Chiikawa black cat lolli choco charm gum 1.5g

Bandai Chiikawa black cat lolli choco charm gum 1.5g

€5,20
Alennushinta  €5,20 Normaalihinta 
Bandai Pokemon Kids Figure 2026 30th Anniversary Edition With Gum 1.5g

Bandai Pokemon Kids Figure 2026 30th Anniversary Edition With Gum 1.5g

Bandai Pokemon Kids Figure 2026 30th Anniversary Edition With Gum 1.5g

€7,90
Alennushinta  €7,90 Normaalihinta 
Yksikköhinta €7,90 per tuote
Bandai Pokemon water squirter mascot gum 1.5g

Bandai Pokemon water squirter mascot gum 1.5g

Bandai Pokemon water squirter mascot gum 1.5g

€6,90
Alennushinta  €6,90 Normaalihinta 
Bandai Sanrio characters gummy in chocolate 22g

Bandai Sanrio characters gummy in chocolate 22g

Bandai Sanrio characters gummy in chocolate 22g

€3,80
Alennushinta  €3,80 Normaalihinta 
Yksikköhinta €172,73/kg
Bandai Super Mario Brothers charm collection 2

Bandai Super Mario Brothers charm collection 2

Bandai Super Mario Brothers charm collection 2

€5,60
Alennushinta  €5,60 Normaalihinta 
Bourbon Fettuccine kuminen rypäle 50g

Bourbon Fettuccine kuminen rypäle 50g

Bourbon Fettuccine kuminen rypäle 50g

€1,80
Alennushinta  €1,80 Normaalihinta  €2,50
Yksikköhinta €36,00/kg
BT21 Lychee Peeling Soft Candy – kuorittava litsikarkki 76g

BT21 Lychee Peeling Soft Candy – kuorittava litsikarkki 76g

BT21 Lychee Peeling Soft Candy – kuorittava litsikarkki 76g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €42,11/kg
BT21 Mango Peeling Soft Candy – kuorittava mangokarkki 76g

BT21 Mango Peeling Soft Candy – kuorittava mangokarkki 76g

BT21 Mango Peeling Soft Candy – kuorittava mangokarkki 76g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €42,11/kg
BT21 Peach Peeling Soft Candy – kuorittava persikkakarkki 76g

BT21 Peach Peeling Soft Candy – kuorittava persikkakarkki 76g

BT21 Peach Peeling Soft Candy – kuorittava persikkakarkki 76g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €42,11/kg
BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy – kuorittava rypälekarkki 76g

BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy – kuorittava rypälekarkki 76g

BT21 Shine Muscat Peeling Soft Candy – kuorittava rypälekarkki 76g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €42,11/kg

Keksit / Vohvelit / Suklaa

Bandai Minecraft sticker wafer 10.6g

Bandai Minecraft sticker wafer 10.6g

Bandai Minecraft sticker wafer 10.6g

€3,00
Alennushinta  €3,00 Normaalihinta  €4,20
Bourbon Every Burger hampurilaiskeksejä 66g

Bourbon Every Burger hampurilaiskeksejä 66g

Bourbon Every Burger hampurilaiskeksejä 66g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €48,48/kg
BT21 ChocoBig Almond – keksitikut suklaalla ja mantelipaloilla 54g

BT21 ChocoBig Almond – keksitikut suklaalla ja mantelipaloilla 54g

BT21 ChocoBig Almond – keksitikut suklaalla ja mantelipaloilla 54g

€2,80
Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
Yksikköhinta €51,85/kg
BT21 ChocoBig Crunky – rapeat suklaakuorrutetut keksitikut 54g

BT21 ChocoBig Crunky – rapeat suklaakuorrutetut keksitikut 54g

BT21 ChocoBig Crunky – rapeat suklaakuorrutetut keksitikut 54g

€2,80
Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
Yksikköhinta €51,85/kg
BT21 ChocoBig Popping Candy – keksitikut suklaalla ja poksukarkilla 54g

BT21 ChocoBig Popping Candy – keksitikut suklaalla ja poksukarkilla 54g

BT21 ChocoBig Popping Candy – keksitikut suklaalla ja poksukarkilla 54g

€2,80
Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
Yksikköhinta €51,85/kg
BT21 ChocoBig Strawberry – mansikanmakuiset keksitikut 57g

BT21 ChocoBig Strawberry – mansikanmakuiset keksitikut 57g

BT21 ChocoBig Strawberry – mansikanmakuiset keksitikut 57g

€2,80
Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
Yksikköhinta €49,12/kg
BT21 ChocoBig White Crunky – keksitikut valkosuklaalla 57g

BT21 ChocoBig White Crunky – keksitikut valkosuklaalla 57g

BT21 ChocoBig White Crunky – keksitikut valkosuklaalla 57g

€2,80
Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
Yksikköhinta €49,12/kg
BT21 Traditional Honey Yakgwa Cookie – korealainen hunajakeksi 55g

BT21 Traditional Honey Yakgwa Cookie – korealainen hunajakeksi 55g

BT21 Traditional Honey Yakgwa Cookie – korealainen hunajakeksi 55g

€2,20
Alennushinta  €2,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €40,00/kg
CW mochi chocolate cookies 5x18g

CW mochi chocolate cookies 5x18g

CW mochi chocolate cookies 5x18g

€3,20
Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
Yksikköhinta €35,56/kg
Furuta Uji matcha cookies 52g

Furuta Uji matcha cookies 52g

Furuta Uji matcha cookies 52g

€2,80
Alennushinta  €2,80 Normaalihinta 
Yksikköhinta €53,85/kg

Shop by collection

Herkut
Snacks

Herkut

Juomat
Beverages

Juomat

Nuudelit / Riisi / Pika-ateriat
Noodles, Rice & Quick Meals

Nuudelit / Riisi / Pika-ateriat

Kastikkeet / Mausteet / Ruoanlaittotuotteet
Sauces / Seasonings / Cooking Essentials

Kastikkeet / Mausteet / Ruoanlaittotuotteet

ALE