Keksit / Vohvelit / Suklaa

Maista Tokion & Soulin viraalit makeat herkut.

Tyydytä makeanhimosi Japanin ja Korean parhailla herkuilla. Ostajamme ovat käsin valinneet Aasian huippumakeisvalmistajien parhaat voiset keksit ja rapeat vohvelit. Klassisista Pocky-tikuista käsityöläistyylisiin Hokkaido-kekseihin – tutustu makeaan maailmaan, joka toimitetaan tuoreena kotiovellesi.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

39 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Miskets cornet milk chocolate Dubai style 50g

    Miskets cornet milk chocolate Dubai style 50g

    Miskets cornet milk chocolate Dubai style 50g

    €4,00
    Alennushinta  €4,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €80,00/kg
  • Miskets cornet white choco strawberry 50g

    Miskets cornet white choco strawberry 50g

    Miskets cornet white choco strawberry 50g

    €4,00
    Alennushinta  €4,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €80,00/kg
  • Miskets milk chocolate coated jelly bear 120g

    Miskets milk chocolate coated jelly bear 120g

    Miskets milk chocolate coated jelly bear 120g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €60,00/kg
  • Miskets white choco/matcha coated strawberry 80g

    Miskets white choco/matcha coated strawberry 80g

    Miskets white choco/matcha coated strawberry 80g

    €5,20
    Alennushinta  €5,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €65,00/kg
  • Sweet Monster Korean honey cookies (yakgwa) 110g

    Sweet Monster Korean honey cookies (yakgwa) 110g

    Sweet Monster Korean honey cookies (yakgwa) 110g

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €31,82/kg
  • Unico My Lava Bites cookies double choco 200g

    Unico My Lava Bites cookies double choco 200g

    Unico My Lava Bites cookies double choco 200g

    €4,95
    Alennushinta  €4,95 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €24,75/kg
  • Unico My Lava Bites cookies matcha strawberry 150g

    Unico My Lava Bites cookies matcha strawberry 150g

    Unico My Lava Bites cookies matcha strawberry 150g

    €4,95
    Alennushinta  €4,95 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €33,00/kg