Maustejauheet / Maustesekoitukset

Makua hetkessä, aito lopputulos.

Miksi käyttää tunteja, kun saat maun kohdalleen minuuteissa? Tempurajauheesta suolaisiin friteeraussekoituksiin ja tulisiin mausteisiin – valikoimamme tarjoaa täydellisen oikotien ravintolatasoisiin aasialaisiin ruokiin omassa keittiössäsi.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

8 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Ajinomoto monosodium glutamate MSG 200g

    Ajinomoto monosodium glutamate MSG 200g

    Ajinomoto monosodium glutamate MSG 200g

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/kg
  • Ayuko Bread Crumbs Panko 200g

    Ayuko Bread Crumbs Panko 200g

    Ayuko Bread Crumbs Panko 200g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
  • Mee Chun five spice powder 50g

    Mee Chun five spice powder 50g

    Mee Chun five spice powder 50g

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €60,00/kg
  • Morinaga rubbing pancake mix 150g

    Morinaga rubbing pancake mix 150g

    Morinaga rubbing pancake mix 150g

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €23,33/kg
  • Nongshim karkeaksi jauhettu chilipaprika 454g

    Nongshim karkeaksi jauhettu chilipaprika 454g

    Nongshim karkeaksi jauhettu chilipaprika 454g

    €4,00
    Alennushinta  €4,00 Normaalihinta  €6,60
    Yksikköhinta €8,81/kg
  • Ourhome kimchi seasoning 110g

    Ourhome kimchi seasoning 110g

    Ourhome kimchi seasoning 110g

    €5,90
    Alennushinta  €5,90 Normaalihinta  €7,80
    Yksikköhinta €53,64/kg
  • TRS chilli powder extra hot 100g

    TRS chilli powder extra hot 100g

    TRS chilli powder extra hot 100g

    €2,90
    Alennushinta  €2,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €29,00/kg
  • Ve Wong Monosodium Glutamate MSG 93g

    Ve Wong Monosodium Glutamate MSG 93g

    Ve Wong Monosodium Glutamate MSG 93g

    €1,30
    Alennushinta  €1,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,98/kg