Öljyt / Etikat / Siirapit

Aidon maun salaisuus.

Ota keittiö haltuun Aasian parhailla ruokakaapin perustuotteilla. Pähkinäisistä paahdetuista seesamiöljyistä kypsytettyihin japanilaisiin mustiin etikoihin ja monikäyttöisiin siirappeihin – hankimme laadukkaat perustarvikkeet, jotka herättävät jokaisen ruoan eloon.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

13 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • CJW Apple vinegar 500ml

    CJW Apple vinegar 500ml

    CJW Apple vinegar 500ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,00/l
  • CJW corn syrup 700g

    CJW corn syrup 700g

    CJW corn syrup 700g

    €3,80
    Alennushinta  €3,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €5,43/kg
  • CLH Sichuan pepper oil 110ml

    CLH Sichuan pepper oil 110ml

    CLH Sichuan pepper oil 110ml

    €1,80
    Alennushinta  €1,80 Normaalihinta  €2,80
    Yksikköhinta €16,36/l
  • Golden Turtle peanut oil 1L

    Golden Turtle peanut oil 1L

    Golden Turtle peanut oil 1L

    €7,50
    Alennushinta  €7,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €7,50/l
  • Golden Turtle soy oil 1L

    Golden Turtle soy oil 1L

    Golden Turtle soy oil 1L

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,20/l
  • Heng Shun chinkiang vinegar 550ml

    Heng Shun chinkiang vinegar 550ml

    Heng Shun chinkiang vinegar 550ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,36/l
  • KTC coconut oil 500ml

    KTC coconut oil 500ml

    KTC coconut oil 500ml

    €5,80
    Alennushinta  €5,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,60/l
  • Longevity condensed milk sweetened 397g

    Longevity condensed milk sweetened 397g

    Longevity condensed milk sweetened 397g

    €4,50
    Alennushinta  €4,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,34/kg
  • Marukin cook sake mirin-fu 500ml

    Marukin cook sake mirin-fu 500ml

    Marukin cook sake mirin-fu 500ml

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,00/l
  • Narcissus rice vinegar 250ml

    Narcissus rice vinegar 250ml

    Narcissus rice vinegar 250ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/l
  • Oh Aik Guan 100% pure sesame oil 360ml

    Oh Aik Guan 100% pure sesame oil 360ml

    Oh Aik Guan 100% pure sesame oil 360ml

    €5,90
    Alennushinta  €5,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €32,78/l
  • Otafuku maustettu sushietikka Sushi-su 500ml

    Otafuku maustettu sushietikka Sushi-su 500ml

    Otafuku maustettu sushietikka Sushi-su 500ml

    €6,90
    Alennushinta  €6,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,80/l
  • S&B La Yu chili oil 33ml

    S&B La Yu chili oil 33ml

    S&B La Yu chili oil 33ml

    €2,90
    Alennushinta  €2,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €87,88/l