Toppingit / Koristeet

Nosta arkiruokasi tasoa sekunneissa.

Älä vain kokkaa – viimeistele. Olipa kyse gochugarun tulisesta potkusta fermentointeihin tai paahdetusta merilevästä poke-kulhoihin, kuratoidut toppingsimme tuovat keittiöösi sen aidon viimeisen silauksen, joka siitä on puuttunut.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

5 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Golden Turtle Sushi Ginger Pink 240g

    Golden Turtle Sushi Ginger Pink 240g

    Golden Turtle Sushi Ginger Pink 240g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta 
  • Kozen seaweed nori art cat shape 14 sheets 20g

    Kozen seaweed nori art cat shape 14 sheets 20g

    Kozen seaweed nori art cat shape 14 sheets 20g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €240,00/kg
  • Kozen seaweed nori art ninjya shape 16 sheets 20g

    Kozen seaweed nori art ninjya shape 16 sheets 20g

    Kozen seaweed nori art ninjya shape 16 sheets 20g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €240,00/kg
  • Kozen seaweed nori art sakura shape 16 sheets 20g

    Kozen seaweed nori art sakura shape 16 sheets 20g

    Kozen seaweed nori art sakura shape 16 sheets 20g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €240,00/kg
  • Tanaka food seaweed & egg furikake bin bottle 60g

    Tanaka food seaweed & egg furikake bin bottle 60g

    Tanaka food seaweed & egg furikake bin bottle 60g

    €6,50
    Alennushinta  €6,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €108,33/kg