Ruoanlaittokastikkeet / Tahnat

Aitojen aasialaisten aterioiden salainen raaka-aine.

Muuta keittiösi japanilaiseksi bistrotunnelmaksi tai Soulin katuruokakojuksi. Fermentoitujen soijatahnien syvästä umamista raikkaan mausteisiin wok-kastikkeisiin – laadukas valikoimamme tarjoaa rohkeat ja olennaiset maut, joilla onnistut aasialaisessa kotiruoassa.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

68 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • A-Merk sweet soy sauce (ketjap manis) 250ml

    A-Merk sweet soy sauce (ketjap manis) 250ml

    A-Merk sweet soy sauce (ketjap manis) 250ml

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,00/l
  • AHG Indian Butter Chicken spice paste 50g

    AHG Indian Butter Chicken spice paste 50g

    AHG Indian Butter Chicken spice paste 50g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €46,00/kg
  • AHG Indonesian Mee Goreng spice paste 50g

    AHG Indonesian Mee Goreng spice paste 50g

    AHG Indonesian Mee Goreng spice paste 50g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €46,00/kg
  • AHG Indonesian Nasi Goreng spice paste 50g

    AHG Indonesian Nasi Goreng spice paste 50g

    AHG Indonesian Nasi Goreng spice paste 50g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €46,00/kg
  • AHG instant coconut cream powder 50g

    AHG instant coconut cream powder 50g

    AHG instant coconut cream powder 50g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €46,00/kg
  • AHG Korean Kimchi soup paste 50g

    AHG Korean Kimchi soup paste 50g

    AHG Korean Kimchi soup paste 50g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €50,00/kg
  • AHG Singapore Laksa spice paste 60g

    AHG Singapore Laksa spice paste 60g

    AHG Singapore Laksa spice paste 60g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €38,33/kg
  • AHG Szechuan Classic Stir-Fry spice paste 50g

    AHG Szechuan Classic Stir-Fry spice paste 50g

    AHG Szechuan Classic Stir-Fry spice paste 50g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €46,00/kg
  • AHG Szechuan Kung Pao spice paste 50g

    AHG Szechuan Kung Pao spice paste 50g

    AHG Szechuan Kung Pao spice paste 50g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €46,00/kg
  • AHG Thai Pineapple Rice spice paste 50g

    AHG Thai Pineapple Rice spice paste 50g

    AHG Thai Pineapple Rice spice paste 50g

    €2,30
    Alennushinta  €2,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €46,00/kg
  • Bao Long Broth Cubes Pho Ga (Chicken) 75g

    Bao Long Broth Cubes Pho Ga (Chicken) 75g

    Bao Long Broth Cubes Pho Ga (Chicken) 75g

    €1,30
    Alennushinta  €1,30 Normaalihinta 
  • Chuannan chili oil with peanut 327g

    Chuannan chili oil with peanut 327g

    Chuannan chili oil with peanut 327g

    €6,20
    Alennushinta  €6,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €18,96/kg
  • CJW Korean marinade bulgogi for beef 280g

    CJW Korean marinade bulgogi for beef 280g

    CJW Korean marinade bulgogi for beef 280g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,93/kg
  • Cock sweet chili sauce for chicken 290ml

    Cock sweet chili sauce for chicken 290ml

    Cock sweet chili sauce for chicken 290ml

    €2,95
    Alennushinta  €2,95 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,17/l
  • Flying Goose Hoisin sauce 200ml

    Flying Goose Hoisin sauce 200ml

    Flying Goose Hoisin sauce 200ml

    €2,65
    Alennushinta  €2,65 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,25/l
  • Flying Goose sriracha chili sauce 455ml

    Flying Goose sriracha chili sauce 455ml

    Flying Goose sriracha chili sauce 455ml

    €6,20
    Alennushinta  €6,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,63/l
  • Flying Goose sriracha chilli sauce 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce 200ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,50/l
  • Flying Goose sriracha chilli sauce Black Out 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce Black Out 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce Black Out 200ml

    €5,20
    Alennushinta  €5,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €26,00/l
  • Flying Goose sriracha chilli sauce Extra Hot 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce Extra Hot 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce Extra Hot 200ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,50/l
  • Flying Goose sriracha chilli sauce with Garlic 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce with Garlic 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce with Garlic 200ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,50/l
  • Juan Cheng broad bean sauce chili oil 500g

    Juan Cheng broad bean sauce chili oil 500g

    Juan Cheng broad bean sauce chili oil 500g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta  €3,60
    Yksikköhinta €5,00/kg
  • LGM rapea chili öljyssä 210g

    LGM rapea chili öljyssä 210g

    LGM rapea chili öljyssä 210g

    €4,90
    Alennushinta  €4,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €23,33/kg
  • LGM peanut in chili oil 275g

    LGM peanut in chili oil 275g

    LGM peanut in chili oil 275g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €15,27/kg
  • LKK Black pepper sauce 350g

    LKK Black pepper sauce 350g

    LKK Black pepper sauce 350g

    €2,90
    Alennushinta  €2,90 Normaalihinta  €4,00
    Yksikköhinta €8,29/kg