Etikkasäilykkeet / Fermentoidut tuotteet

Täydellinen raikastava lisuke.

Tasapainota täyteläinen ramen tai suolainen sushi olennaisilla aasialaisilla pikkelöidyillä lisukkeilla. Kirpeästä ja terävästä sushi-inkivääristä makean rapeaan pikkelöityyn retiisiin – nämä perinteiset lisukkeet tuovat jokaiseen suupalaan juuri sopivan hapokkuuden.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

13 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Aroy-D bamboo shoot slices 540g

    Aroy-D bamboo shoot slices 540g

    Aroy-D bamboo shoot slices 540g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,67/kg
  • Aroy-D bamboo shoot strips 540g

    Aroy-D bamboo shoot strips 540g

    Aroy-D bamboo shoot strips 540g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €6,67/kg
  • Aroy-D lychees in syrup 565g

    Aroy-D lychees in syrup 565g

    Aroy-D lychees in syrup 565g

    €6,80
    Alennushinta  €6,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €12,04/kg
  • CJW korealainen lounasliha 340g

    CJW korealainen lounasliha 340g

    CJW korealainen lounasliha 340g

    €6,20
    Alennushinta  €6,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €18,24/kg
  • Dongwon Yangban Sliced Kimchi In Can 160g

    Dongwon Yangban Sliced Kimchi In Can 160g

    Dongwon Yangban Sliced Kimchi In Can 160g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta 
  • Golden Turtle Sushi Ginger Pink 240g

    Golden Turtle Sushi Ginger Pink 240g

    Golden Turtle Sushi Ginger Pink 240g

    €1,90
    Alennushinta  €1,90 Normaalihinta 
  • Granny Mi fermented glutinous rice 500g

    Granny Mi fermented glutinous rice 500g

    Granny Mi fermented glutinous rice 500g

    €4,90
    Alennushinta  €4,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,80/kg
  • Imuraya Yude Azuki Prepared Sweet Red Beans 200g

    Imuraya Yude Azuki Prepared Sweet Red Beans 200g

    Imuraya Yude Azuki Prepared Sweet Red Beans 200g

    €6,20
    Alennushinta  €6,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €31,00/kg
  • KOP Preserved plum umeboshi 100g

    KOP Preserved plum umeboshi 100g

    KOP Preserved plum umeboshi 100g

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €42,00/kg
  • Ma Ling premium lounasliha 340g

    Ma Ling premium lounasliha 340g

    Ma Ling premium lounasliha 340g

    €5,90
    Alennushinta  €5,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,35/kg
  • TTX chopped green chili 210g

    TTX chopped green chili 210g

    TTX chopped green chili 210g

    €2,00
    Alennushinta  €2,00 Normaalihinta  €3,00
    Yksikköhinta €9,52/kg
  • Yamato inari tofu sushiin 240g

    Yamato inari tofu sushiin 240g

    Yamato inari tofu sushiin 240g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €22,92/kg
  • Zhu Xin bamboo shoots green 500g

    Zhu Xin bamboo shoots green 500g

    Zhu Xin bamboo shoots green 500g

    €7,20
    Alennushinta  €7,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €14,40/kg