Salaatinkastikkeet / Dippikastikkeet / Pöytäkastikkeet

Viimeinen silaus jokaiseen herkkuhetkeen.

Löydä Aasian parhaiten varjeltujen makusalaisuuksien rohkeat maut. Tulisista korealaisista fried chicken -glaseerauksista suolaisiin japanilaisiin soijapohjaisiin dippeihin – valikoimamme on tehty ruokaintoilijoille, jotka rakastavat kokeilua. Tee jokaisesta suupalasta mestariteos BunnyBunnyn kanssa.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

17 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Cock sweet chili sauce for chicken 290ml

    Cock sweet chili sauce for chicken 290ml

    Cock sweet chili sauce for chicken 290ml

    €2,95
    Alennushinta  €2,95 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,17/l
  • Flying Goose sriracha chili sauce 455ml

    Flying Goose sriracha chili sauce 455ml

    Flying Goose sriracha chili sauce 455ml

    €6,20
    Alennushinta  €6,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €13,63/l
  • Flying Goose sriracha chilli sauce 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce 200ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,50/l
  • Flying Goose sriracha chilli sauce Black Out 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce Black Out 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce Black Out 200ml

    €5,20
    Alennushinta  €5,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €26,00/l
  • Flying Goose sriracha chilli sauce Extra Hot 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce Extra Hot 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce Extra Hot 200ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,50/l
  • Flying Goose sriracha chilli sauce with Garlic 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce with Garlic 200ml

    Flying Goose sriracha chilli sauce with Garlic 200ml

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,50/l
  • Hinode Gyoza sauce 220ml

    Hinode Gyoza sauce 220ml

    Hinode Gyoza sauce 220ml

    €4,30
    Alennushinta  €4,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €19,55/l
  • Kewpie syväpaahdettua seesami-goma-kastiketta 236ml/241g

    Kewpie syväpaahdettua seesami-goma-kastiketta 236ml/241g

    Kewpie syväpaahdettua seesami-goma-kastiketta 236ml/241g

    €6,30
    Alennushinta  €6,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €26,69/l
  • Kewpie majoneesi 355ml

    Kewpie majoneesi 355ml

    Kewpie majoneesi 355ml

    €6,30
    Alennushinta  €6,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €17,75/l
  • Kewpie Mayonnaise 450g

    Kewpie Mayonnaise 450g

    Kewpie Mayonnaise 450g

    €7,50
    Alennushinta  €7,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €16,67/kg
  • LKK Black pepper sauce 350g

    LKK Black pepper sauce 350g

    LKK Black pepper sauce 350g

    €2,90
    Alennushinta  €2,90 Normaalihinta  €4,00
    Yksikköhinta €8,29/kg
  • LKK Peking duck sauce 383g

    LKK Peking duck sauce 383g

    LKK Peking duck sauce 383g

    €4,90
    Alennushinta  €4,90 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €12,79/kg
  • LKK plum sauce 397g

    LKK plum sauce 397g

    LKK plum sauce 397g

    €3,00
    Alennushinta  €3,00 Normaalihinta  €4,80
    Yksikköhinta €7,56/kg
  • Momoya Taberu rayu chili garlic oil 110g

    Momoya Taberu rayu chili garlic oil 110g

    Momoya Taberu rayu chili garlic oil 110g

    €6,60
    Alennushinta  €6,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €60,00/kg
  • PCD peanut butter 350g

    PCD peanut butter 350g

    PCD peanut butter 350g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €10,29/kg
  • S&B wasabi paste tube 43g

    S&B wasabi paste tube 43g

    S&B wasabi paste tube 43g

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €81,40/kg
  • Thai Dancer spring roll chilli sauce 700ml

    Thai Dancer spring roll chilli sauce 700ml

    Thai Dancer spring roll chilli sauce 700ml

    €5,60
    Alennushinta  €5,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,00/l