Kuivatuotteet

Puhdasta, ravitsevaa ja pitkään säilyvää.

Löydä täyteläisten ja syvien makujen salaisuus laadukkaista kuivatuotteistamme. Rapeasta japanilaisesta pankosta ravinteikkaaseen merilevään, aromaattisiin seesaminsiemeniin ja kuitupitoisiin kuivattuihin sieniin – nämä terveellisemmät ja umamiset raaka-aineet ovat aasialaisen ruoanlaiton perusta.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

32 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Ayuko Bread Crumbs Panko 200g

    Ayuko Bread Crumbs Panko 200g

    Ayuko Bread Crumbs Panko 200g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
  • Bamboo tree rice paper 22cm (round) 340g

    Bamboo tree rice paper 22cm (round) 340g

    Bamboo tree rice paper 22cm (round) 340g

    €3,80
    Alennushinta  €3,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €11,18/kg
  • CJW Dried Seaweed Flake 20g

    CJW Dried Seaweed Flake 20g

    CJW Dried Seaweed Flake 20g

    €2,60
    Alennushinta  €2,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €52,00/kg
  • Dried soybeans (Canada) 1kg

    Dried soybeans (Canada) 1kg

    Dried soybeans (Canada) 1kg

    €4,20
    Alennushinta  €4,20 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €4,20/kg
  • Golden Turtle Dried Fruit Goji Berries 100g

    Golden Turtle Dried Fruit Goji Berries 100g

    Golden Turtle Dried Fruit Goji Berries 100g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
  • Golden Turtle peanuts with skin 500g

    Golden Turtle peanuts with skin 500g

    Golden Turtle peanuts with skin 500g

    €4,30
    Alennushinta  €4,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €8,60/kg
  • Golden Turtle peanuts without skin 500g

    Golden Turtle peanuts without skin 500g

    Golden Turtle peanuts without skin 500g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,60/kg
  • JHFoods yaki sushi nori roasted seaweed (Silver) 10 sheets 28g

    JHFoods yaki sushi nori roasted seaweed (Silver) 10 sheets 28g

    JHFoods yaki sushi nori roasted seaweed (Silver) 10 sheets 28g

    €3,60
    Alennushinta  €3,60 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €128,57/kg
  • NBH dried black fungus 100g

    NBH dried black fungus 100g

    NBH dried black fungus 100g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta  €5,50
    Yksikköhinta €48,00/kg
  • NBH dried lychee 300g

    NBH dried lychee 300g

    NBH dried lychee 300g

    €8,90
    Alennushinta  €8,90 Normaalihinta  €9,90
    Yksikköhinta €89,00/kg
  • NBH dried rose 100g

    NBH dried rose 100g

    NBH dried rose 100g

    €5,40
    Alennushinta  €5,40 Normaalihinta  €6,50
    Yksikköhinta €54,00/kg
  • NBH dried seaweed slices 150g

    NBH dried seaweed slices 150g

    NBH dried seaweed slices 150g

    €2,85
    Alennushinta  €2,85 Normaalihinta  €3,20
    Yksikköhinta €19,00/kg
  • NBH dried seaweed strips 113g

    NBH dried seaweed strips 113g

    NBH dried seaweed strips 113g

    €2,40
    Alennushinta  €2,40 Normaalihinta  €2,90
    Yksikköhinta €21,24/kg
  • NBH dried shiitake mushroom small 100g

    NBH dried shiitake mushroom small 100g

    NBH dried shiitake mushroom small 100g

    €5,30
    Alennushinta  €5,30 Normaalihinta  €6,00
    Yksikköhinta €53,00/kg
  • NBH dried white fungus 100g

    NBH dried white fungus 100g

    NBH dried white fungus 100g

    €3,50
    Alennushinta  €3,50 Normaalihinta  €4,90
    Yksikköhinta €35,00/kg
  • O-cha palm sugar 500g

    O-cha palm sugar 500g

    O-cha palm sugar 500g

    €3,20
    Alennushinta  €3,20 Normaalihinta  €3,90
    Yksikköhinta €6,40/kg
  • Por Kwan coconut sugar 400g

    Por Kwan coconut sugar 400g

    Por Kwan coconut sugar 400g

    €4,80
    Alennushinta  €4,80 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €9,60/kg
  • Sa Giang prawn crackers unfried 200g

    Sa Giang prawn crackers unfried 200g

    Sa Giang prawn crackers unfried 200g

    €1,50
    Alennushinta  €1,50 Normaalihinta  €2,00
    Yksikköhinta €7,50/kg
  • TG Brown Granulated Sugar 454g

    TG Brown Granulated Sugar 454g

    TG Brown Granulated Sugar 454g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €12,11/kg
  • TRS Cinnamon sticks (Dalchini) 50g

    TRS Cinnamon sticks (Dalchini) 50g

    TRS Cinnamon sticks (Dalchini) 50g

    €1,70
    Alennushinta  €1,70 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €34,00/kg
  • TRS cloves whole 50g

    TRS cloves whole 50g

    TRS cloves whole 50g

    €3,30
    Alennushinta  €3,30 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €66,00/kg
  • TRS coriander whole (Dhania) 100g

    TRS coriander whole (Dhania) 100g

    TRS coriander whole (Dhania) 100g

    €2,50
    Alennushinta  €2,50 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €25,00/kg
  • TRS Fennel seed 100g

    TRS Fennel seed 100g

    TRS Fennel seed 100g

    €2,70
    Alennushinta  €2,70 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €27,00/kg
  • TRS Mung Beans Whole 500g

    TRS Mung Beans Whole 500g

    TRS Mung Beans Whole 500g

    €5,50
    Alennushinta  €5,50 Normaalihinta