Pikakeitot / Pikapuurot

Lohdullista lämpöä kupissa.

Koe kotiruoan perinteitä muistuttavat lämpimät ja rauhoittavat maut sekunneissa. Olemme valinneet parhaat japanilaiset misokeitot ja täyteläiset aasialaiset puurot, jotka tarjoavat runsaan maun ilman pitkää valmistelua. Täydellisiä kevyeksi lounaaksi, terveellisemmäksi välipalaksi tai lempeäksi myöhäisillan ateriaksi – lisää vain kuuma vesi ja nauti ravitseva, mieltä lämmittävä kulhollinen missä tahansa.

Siirry tulosluetteloon

Aktiiviset suodattimet:

4 tuotetta
Sarakeruudukko
Sarakeruudukko

Suodata

Aktiiviset suodattimet:

  • Hikari Miso miso soup Enjuku koji green onion 153g

    Hikari Miso miso soup Enjuku koji green onion 153g

    Hikari Miso miso soup Enjuku koji green onion 153g

    €4,95
    Alennushinta  €4,95 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €32,35/kg
  • Hikari Miso miso soup Enjuku koji tofu 150g

    Hikari Miso miso soup Enjuku koji tofu 150g

    Hikari Miso miso soup Enjuku koji tofu 150g

    €4,95
    Alennushinta  €4,95 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €33,00/kg
  • Hikari Miso miso soup Enjuku koji wakame 156g

    Hikari Miso miso soup Enjuku koji wakame 156g

    Hikari Miso miso soup Enjuku koji wakame 156g

    €4,95
    Alennushinta  €4,95 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €31,73/kg
  • Marukome instant miso soup vegetarian fried tofu & wakame 152g

    Marukome instant miso soup vegetarian fried tofu & wakame 152g

    Marukome instant miso soup vegetarian fried tofu & wakame 152g

    €4,95
    Alennushinta  €4,95 Normaalihinta 
    Yksikköhinta €32,57/kg